• Informacje na temat:

  lech wałęsa

Artykuły na temat: lech wałęsa
 • ​Ile zarabia prezydent Polski?

  ...według ustawy o dożywotnim uposażeniu byłego prezydenta RP, byli przywódcy państwa pobierają po 6183 złotych brutto miesięcznie. Kwoty takie otrzymują comiesięcznie Lech Wałęsa i Aleksander...

 • Rzecz, jakiej chcę dożyć, to żeby Polska zakotwiczyła się w euro. Wtedy będziemy mieli wszystko, co nam gwarantuje rozwój - powiedział Lech Wałęsa.

 • Obradują związkowcy branży handlu z całej Europy

  ...jest m.in. przyjęcie Planu Działania dla UNI Europa Commerce na lata 2015-2019. Dziś z uczestnikami zjazdu ma się spotkać Lech Wałęsa.  Jutro związkowcy z całej Europy wezmą udział...

 • Uchwały ws. emerytur i oświaty na zakończonym zjeżdzie "Solidarności" -

  Do wprowadzenia emerytur zależnych od stażu pracy, po 40 latach w przypadku mężczyzn i po 35 latach w przypadku kobiet, zaapelował do rządu 28. Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ "Solidarność", który w piątek zakończył w Płocku (Mazowieckie) dwudniowe obrady.

 • Polityka nie zatrudnię w mojej firmie

  Rokita (27,7 proc.). Inny były prezydent, Lech Wałęsa, przegrywa oprócz nich jeszcze z szefem SLD Wojciechem Olejniczakiem.

 • Zdrowa gospodarka chroni Polskę przed wstrząsami nawiedzającymi Europę Wschodnią

  Na wschodzie ukraińskie nadzieje na szybszy rozwój gospodarczy pogrzebała rosyjska agresja. Na południu Węgry flirtują z autorytarianizmem, cały czas próbując otrząsnąć się z recesji. Na północy Litwa i dwa pozostałe państwa nadbałtyckie coraz dotkliwiej odczuwają eskalację sankcji handlowych na linii Moskwa - Unia Europejska.

 • Kilkanaście tys. miejsc pracy powstanie w centrach obsługi biznesu

  ...jest możliwy dzięki dostępności młodych, wykształconych pracowników znających języki obce - dodał. W sopockim spotkaniu w poniedziałek wzięli też udział m.in. b. prezydent Lech Wałęsa i b. premier Jerzy...

 • Tony Blair: Polska może być dumna z tego, co osiągnęła

  - Kiedy przyjeżdżam do Polski widzę kraj, który bardzo wiele dokonał. Oczywiście wiem, że tutaj w Polsce są miliony ludzi - młodych, bezrobotnych, którym jest trudno, ale ja jestem z zewnątrz i mogę powiedzieć, że możecie być dumni z tego, co osiągnęliście - mówił Blair, który we wtorek był gościem specjalnym konferencji organizacji ABSL, zrzeszającej najważniejszych inwestorów branży usług dla biznesu w Polsce.

 • Płaca minimalna: Walka o 1670 zł

  .... W czwartek szef "S" zamierza rozmawiać o tym także z b. prezydentem Lechem Wałęsą. - To jest łamanie konstytucji i ustawy o związkach zawodowych. Dlatego m.in. zamierzam rozmawiać o tym z panem...

 • W co inwestują żony polskich milionerów?

  Żony polskich milionerów wykazują duże zainteresowanie biznesem. Niektóre stają ramię w ramię z mężami, obejmując funkcje w rodzinnych firmach, inne próbują sił na własną rękę, prowadząc odrębne biznesy. Oto biznesy kilku z nich.