• Informacje na temat:

  lekarze tvn

Artykuły na temat: lekarze tvn
 • Bomba z opóźnionym zapłonem

  Fala uderzeniowa Panama Papers obiegła cały świat. Kolejna przyjdzie już niebawem, na początku maja. Czy tym razem pojawi się więcej polskich nazwisk? Powinno się pojawić, bo szwajcarski private banking i parkowanie pieniędzy w rajach podatkowych były w Polsce modne od dawna. Według ostatnich doniesień "Dziennika Gazety Prawnej" rodzimi przedsiębiorcy swoje firmy rejestrują ostatnio najczęściej w Libanie, gdzie proces ten nie jest kosztowny, a podatki niskie.

 • Press Club Polska ws. Bojanowskiego: Nieuczciwym jest ściganie tego, kto zło ujawnił

  Nieuczciwym jest ściganie tego, kto zło ujawnił, a nie tego, kto je uczynił; nieuczciwym jest próba zdemaskowania źródeł dziennikarza, dzięki którym zło ujawniono - podkreślono w stanowisku Rady Press Club Polska ws. działań policji, prokuratury i sądu wobec red. Wojciecha Bojanowskiego.

 • TVN jesienią bez "Top model". Wycofał się sponsor

  Telewizja TVN nie pokaże jesienią trzeciej edycji programu "Top model. Zostań modelką!". Show stracił bowiem głównego sponsora, którym był Procter & Gamble. - Program wróci na antenę wiosną przyszłego roku - zapewnia Bogdan Czaja, wicedyrektor programowy TVN.

 • Kaganiec na prezenty

  Resort zdrowia chce zakazać koncernom farmaceutycznym wręczania prezentów lekarzom w zamian za przepisywanie przez nich recept na leki refundowane - zapowiada "Gazeta Wyborcza".

 • Raport bieżący nr 76/2006 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd TVN S.A. informuje, że w dniu...

 • Jak firmy farmaceutyczne grają o pieniądze chorego

  Prezenty, pieniądze, szkolenia w luksusowych ośrodkach a nawet usługi seksualne to sposoby na motywowanie lekarzy do przepisywania większej liczby recept. - Czasami nie ma już znaczenia czy pacjent potrzebuje tego leku czy też nie - mówi były pracownik światowego koncernu farmaceutycznego w cyklu emitowanym przez Uwagę! i Superwizjera TVN.

 • Niewykluczone, że TVN zaangażuje się w platformę "n", ale jeśli w ogóle, to najwcześniej za trzy lata, jak zacznie ona przynosić zyski - poinformował w wywiadzie dla prezes ITI Wojciech Kostrzewa. Platforma cyfrowa "n" wystartowała 12 października.

 • 26-letnie mięso w puszkach sprowadzone ze Szwecji do Polski zostało wycofane z rynku - poinformował we wtorek zastępca głównego lekarza weterynarii Krzysztof Jażdżewski. Powodem takiej decyzji były problemy z dokumentacją produktu.

 • Inspekcja Weterynaryjna: Od sierpnia kontrole hodowli drobiu

  - Od sierpnia Inspekcja Weterynaryjna będzie kontrolować hodowców drobiu. Chodzi o sprawdzenie, czy antybiotyki są przepisywane przez weterynarzy i stosowane przez producentów wyłącznie w uzasadnionych przypadkach - poinformował w poniedziałek PAP zastępca głównego lekarza weterynarii Jarosław Naze.