• Informacje na temat:

  lepiej wynająć czy kupić mieszkanie

Artykuły na temat: lepiej wynająć czy kupić mieszkanie
 • Gonitwa, która nas zabija. Polacy stali się ofiarami walki o godną pracę

  Jeśli człowiek już coś w życiu ma, kupił mieszkanie, wybudował dom, zwykle na kredyt, to jest totalnie uwiązany. Zanim go sprzeda, mija półtora roku. Im większy lokal, tym dłużej. A trzeba z czegoś żyć. Łatwiej kupić bilet na samolot, wynająć kąt w Irlandii, niż każdego dnia wsiadać w pociąg Łódź – Warszawa.

 • Kupić czy wynająć - oto jest pytanie

  Czy lepiej kupić mieszkanie na własność czy wynająć? Które rozwiązanie jest korzystniejsze? Czy rata będzie niższa od czynszu? Jakie są zalety i wady poszczególnych opcji?

 • O tym musisz wiedzieć przed wyjazdem na Wyspy

  Tomek mieszkał w Londynie półtora miesiąca. Po powrocie do kraju okazało się, iż stracił około 6 tys. zł i niewiele zyskał. - Gdybym lepiej przygotował wyjazd, może wszystko potoczyłoby się inaczej - mówi chłopak.

 • Zamiast wynajmować mieszkanie, lepiej je kupić. Najbardziej opłacalny będzie zakup za gotówkę

  Wysyłając dzieci na studia wiele osób zastanawia się, czy lepiej wynająć mieszkanie, czy też kupić. Home Broker sprawdził jak to wygląda i okazuje się, że inwestycja w nieruchomość wypada tutaj całkiem atrakcyjnie.

 • Nawet w szczęśliwym związku warto odpowiednio zabezpieczyć majątek, siebie i dzieci. Bo nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć...

 • Jakie mieszkanie najlepiej kupić na wynajem?

  , walut, złota czy udziałów w funduszach inwestycyjnych). Z drugiej strony w długim okresie (ponad 10 lat) daje zwykle większe zwroty niż obligacje bankowe czy lokata. Pojawia się jednak podstawowy problem - jakie mieszkanie najlepiej kupić na wynajem?

 • ...300 funtów, czyli o 50 więcej, ale z tego musieli wynająć sobie mieszkanie za około 40 - 50 funtów. Wychodziło na to samo. Mechanik tuż po przyjeździe został ostrzeżony, że w Anglii lepiej nie(...)Praca lakiernika czy też samochodowego mechanika w Polsce owiana jest wieloma stereotypami. Zazwyczaj w naszym kraju auta naprawia się w przydomowych garażach z butelką piwa ustawioną między kluczami...

 • W całej debacie o tym, czy lepiej jest mieszkanie kupić czy wynająć, często zapomina się o najważniejszym: mieszkanie służy przede wszystkim do zaspokajania potrzeby mieszkaniowej, a kwestia tego w jaki sposób zostanie to rozwiązane zależy od oczekiwań i stylu życia danej osoby. Home Broker bierze pod lupę najem lokalu i analizuje jego wady i zalety.

 • Wyjedź do Kanady z Youth Mobility

  ...w Kanadzie zaczęłam zauważać plusy mojej decyzji - tłumaczy swój wybór Kasia. - Stałam się bardziej tolerancyjna, wyrozumiała dla drugiego człowieka. Potrafię lepiej współpracować w grupie podczas pracy(...)" czy "Dollar Tree". Można tam kupić także żywność, produkty gospodarstwa domowego. Większość kosztuje tylko dolara - radzi dziewczyna. - Na stronie www.dollartree.com można wyszukać adresy sklepów...

 • Duże mieszkanie oznacza przede wszystkim wygodę, ale też większe wydatki na czynsz i media. Jeśli kupujemy taką nieruchomość na własny użytek i mamy środki na jej utrzymanie - sprawa nie budzi żadnych wątpliwości. Pytanie jednak, czy duże mieszkanie jest dobrym posunięciem, jeśli chcemy na nieruchomości zarobić - np. poprzez wynajem?