• Informacje na temat:

    leszek kuzaj

Artykuły na temat: leszek kuzaj
  • Rekordowy Poland Business Run

    14 września prawie 10 000 osób w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Warszawie wystartowało w Poland Business Run, by pomóc podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Udało się! Co najmniej jedenaście osób dostanie nowe dostosowane do ich potrzeb protezy.

  • Poland Business Run pomógł 11 podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty

    Danuta, Justyna, Sonia, Daniel i Łukasz już mają nowe, dostosowane do ich potrzeb protezy. Anna, Piotr, Jakub, Miłoszek, Grzegorz i Tomasz dostaną swoje "nowe nogi" w najbliższym czasie. Trwają jeszcze ostatnie poprawki, żeby protezy były wygodne i komfortowe. To dla nich we wrześniu pobiegło prawie 10 000 osób i udało się zebrać 750 tysięcy zł brutto z opłat startowych i akcji "Pomagam Bardziej".

  • Raport bieżący nr 25/2010 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe W nawiązaniu do Raportu bieżącego nr...

  • 14 września punktualnie o 10.30 w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Warszawie wystartuje charytatywny bieg biznesowy Poland Business Run. Prawie 10 000 osób weźmie w nim udział, by pomóc w zakupie protez dla siedmiorga podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. To trzecia edycja biegu, który do tej pory pomógł już "stanąć na nogi" dziewięciu osobom.