• Informacje na temat:

  letarg

Artykuły na temat: letarg
 • ​Berlin: 1000 euro miesięcznie za darmo

  ...zajmuje się BDP i nie uważa go za mrzonkę. Odpowiednie eksperymenty w Namibii wykazały, że odbiorcy takich stałych dochodów w żadnym wypadku nie popadają w letarg. - Wręcz przeciwnie. Biorą nagle w swoje...

 • Przedświąteczny, skrócony tydzień na GPW rozpoczął się bez rewelacji. WIG20 przez cały dzień balansowała w okolicy kursu odniesienia. Ostatecznie sesja zakończyła się 0,2 proc. spadkiem do 2244,0 pkt. Od połowy zeszłego tygodnia na indeksie blue-chipów niewiele się dzieje. Byki powinny uważać, by ten stan letargu nie zamienił się nagle w scenariusz wyrysowania prawego ramienia formacji głowy za

 • Jak wybrać dobrego karpia?

  Karp - król bożonarodzeniowego stołu, bez którego niejeden Polak nie wyobraża sobie wigilijnej kolacji. By zapobiec świątecznej tragedii, warto zaopatrzyć się w rybę ze sprawdzonego źródła. Sekret jego wyjątkowego smaku zależy bowiem od warunków jego hodowli.

 • Rynek złotego chyba jeszcze nie przebudził się z świątecznego letargu.

 • Sesje w USA w piątek zakończyły się wzrostami rzędu 1 proc. Wzrosty te jak się miało dziś okazać były już w cenach. Natomiast święto w Wielkiej Brytanii, czyli brak zleceń z City, stał się powodem bardzo małego wolumenu obrotu, który gdyby nie ostatni dzień transakcji rozliczanych podatkowo w starym roku, byłby pewnie jeszcze niższy niż ten z piątku.

 • Poniedziałkowe notowania rozpoczęły się od niewielkich zmian indeksów, które po nieciekawej sesji zakończyły dzień na niewielkim minusie.

 • Początek tygodnia na warszawskim parkiecie rozpoczęliśmy od kontynuowania piątkowego wzrostu. Już na starcie indeks największych spółek zyskał 1,02% rozpoczynając dzień od poziomu 2926,67 pkt. Krótszy tydzień odbił się na aktywności inwestorów.

 • Wakacyjny letarg na rynku nieruchomości

  Zdolność kredytowa zamożnych Polaków rośnie, a tych z niższym dochodem spada. Aktualna sytuacja wydaje się bardzo dobrym momentem na rozpoczęcie poszukiwań i zakup nieruchomości. Stabilne ceny przy dużej podaży dają możliwość trafienia na okazyjne oferty - wynika z lipcowego Raportu Szybko.pl Metrohouse i Expandera.

 • Na rynku międzynarodowym pierwszy tydzień nowego roku skokowo wyrywał inwestorów ze świątecznego letargu. Dobre, zeszłotygodniowe publikacje z rynku nieruchomości oraz wzrost wskaźnika zaufania Conference Board nie zmieniły negatywnego sentymentu do dolara wśród inwestorów tradycyjnie na początku roku lokujących fundusze w walutach rokujących szanse na podwyżki stóp.

 • Za nami kolejny tydzień konsolidacji. Piątek zakończył się spadkami wartości dolara. Przyczyniły się do tego wypowiedzi władz chińskich, podnoszących raz jeszcze kwestię utworzenia światowej waluty rezerwowej.