• Informacje na temat:

  licytacja amber gold

Artykuły na temat: licytacja amber gold
 • Zapomniane Amber Gold

  Minęły już ponad dwa lata od upadku gdańskiego parabanku, który oszukał 18 tysięcy osób na kwotę 851 milionów złotych. Ponad dwa lata bez konkretów. Prokuratorzy błądzący we mgle szukali złota nawet w Australii. Bez większych rezultatów. Zupełnie rozmyty i wyłączony został natomiast z ogólnego planu śledztwa istotny wątek pierwszych lokat. Tymczasem do skarbówek wzywani są poszkodowani przez Marcina P.

 • Sawicki: Ponowimy wniosek o odwołanie ministra Jurgiela

  Ponowimy wniosek o odwołanie ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela - zapowiedział w piątek w radiowej Jedynce Marek Sawicki (PSL), odnosząc się m.in. do aukcji koni arabskich Pride of Poland.

 • 99 samochodów Amber Gold sprzedano podczas trwającej 3 dni aukcji w Gdańsku. Na konto syndyka wpłynie prawie 6 mln zł.

 • W Gdańsku aukcja samochodów należących do Amber Gold

  W Gdańsku rozpoczęła się w poniedziałek, zaplanowana na trzy dni, aukcja samochodów należących do spółki Amber Gold. Zlicytowane mają być 134 pojazdy, w pierwszym dniu 44. Wpłacono ponad 150 wadiów, co jest warunkiem uczestnictwa w aukcji.

 • Drugi dzień aukcji aut Amber Gold - uzyskano ponad 1,5 mln zł

  We wtorek - w drugim dniu aukcji samochodów należących do spółki Amber Gold - sprzedano w sumie 33 z 38 wystawionych tego dnia pojazdów. Udało się za nie uzyskać ponad 1,5 mln zł. Na środę zaplanowana jest trzecia - ostatnia aukcja aut należących do spółki.

 • Prezes LOT: Ceny biletów powinny odzwierciedlać koszty przelotu

  - Ceny biletów powinny odzwierciedlać koszty przelotu; bilet za ok. 100 zł na rejs krajowy ich nie pokryje - ocenił prezes PLL LOT Marcin Piróg. Jego zdaniem, bilet np. na trasie Warszawa-Gdańsk powinien kosztować średnio ok. 200 zł, żeby przewoźnikowi się to opłacało. Prezes poinformował też, że LOT chce sprzedać ok. 38 proc. udziałów w linii lotniczej Eurolot.