• Informacje na temat:

  liczba dni roboczych w 2012

Artykuły na temat: liczba dni roboczych w 2012
 • Rynki pracy 2012: Gdzie i komu będzie najłatwiej znaleźć pracę w 2012 roku

  Europa stoi na krawędzi ponownego kryzysu. Jednak istnieją branże, w których emigranci wciąż mogą nieźle zarobić. Dowiedz się, gdzie i komu będzie najłatwiej znaleźć pracę w 2012 r.

 • Wzrost cen przyspieszy. Rosną zamówienia i koszty produkcji

  W najbliższym czasie można się spodziewać dobrych styczniowych danych o sprzedaży detalicznej i produkcji przemysłowej, zarówno ze względu na większą liczbę dni roboczych niż w styczniu 2016 roku, jak i lepszą sytuację na rynku. Zwiększony popyt i rosnące koszty produkcji mogą się przełożyć na szybszy od zakładanego wzrost cen. Zdaniem ekonomisty Jarosława Janeckiego cel inflacyjny, czyli 2,5

 • Jak Boże Narodzenie i Trzech Króli wpłyną na polską gospodarkę?

  W całym przyszłym roku czeka nas aż siedem "długich weekendów", z których pięć będzie wymagać tylko jednego dnia urlopu, aby mieć cztery dni wolne. W sumie 114 dni wolnych od pracy to będzie jeden dzień więcej niż w tym roku, ale liczba dni roboczych będzie taka sama, bo 2012 rok jest przestępny, czyli ma 366 dni.

 • Dzień wolności hipotecznej: Od dziś nie pracujesz już na kredyt

  Ile dni trzeba pracować, aby zarobić na 12 rat kredytu hipotecznego? Statystycznemu obywatelowi zajęło to w tym roku 142 dni. To najlepszy wynik od dziewięciu lat i o trzy dni krócej niż w 2016 roku. Gdyby tego było mało, pieniądze trafiające do kredytobiorców z programu 500 plus, skróciłyby oczekiwanie na wolność hipoteczną przynajmniej o kolejne 15 dni - wynika za szacunków Open Finance.

 • Wynagrodzenie w XII wzrosło o 2,4 proc. rdr - GUS

  Przeciętne wynagrodzenie brutto w grudniu 2012 r. wyniosło 4.111,69 zł, co oznacza, że rdr wzrosło o 2,4 proc., a mdm wzrosło o 8,8 proc. - podał Główny Urząd Statystyczny.

 • Dzień Wolności Hipotecznej: Od dziś nie pracujesz już na kredyt

  Aby zarobić na obsługę kredytu mieszkaniowego przez rok, statystyczny obywatel musiał pracować 145 dni. To o ponad tydzień krócej niż w 2015 roku, a także najkrócej od ośmiu lat. Gdyby tego było mało, świadczenia z programu "500 +" skróciłyby oczekiwanie na wolność hipoteczną przynajmniej o kolejne dwa tygodnie - wynika za szacunków Lion's Bank.

 • Więcej długich weekendów dzięki zmianom w prawie pracy

  Długotrwałe serie dni wolnych od wykonywania obowiązków służbowych nie zaskakują przedsiębiorstw i nie komplikują ich działalności. Zmiany w prawie pracy sprzyjają łączeniu świąt z sobotą i niedzielą.

 • Raport bieżący nr 14/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Lubelskiego Węgla BOGDANKA S.A....

 • Zatrudnienie niepełnosprawnych powoli rośnie

  ...​Jak podaje portal rynekpracy.pl, od 2005 roku poziom zatrudnienia osób niepełnosprawnych nieznacznie rośnie. Przed Polską jednak wciąż dużo do zrobienia.

 • 153 dni - tyle statystyczny obywatel musi pracować, aby zarobić na obsługę przeciętnego kredytu hipotecznego przez rok. Jest to wynik o 4 dni lepszy (krótszy) niż w roku 2014 - wynika za szacunków Lion's Bank.