• Informacje na temat:

  liczba zarejestrowanych samochodow w polsce

Artykuły na temat: liczba zarejestrowanych samochodow w polsce
 • ​Polski pracownik kontra robot. Czy powinniśmy się bać automatyzacji pracy?

  ...perswazji, negocjacji czy wrażliwości społecznej. Ekonomiści WISE sporządzili własny model ekonometryczny, na podstawie którego oszacowali, które zawody w Polsce są najbardziej podatne na automatyzację(...), zarejestrowanych sprzedaży, przyjętych do serwisu samochodów, wydanych dokumentów w urzędzie itd. Jednym słowem usprawnia naszą pracę. Podniesienie efektywności jest bodajże najważniejszym wyzwaniem...

 • Blisko 12 proc. Polaków realnie rozważa zakup samochodu elektrycznego

  Na tle Europy liczba zarejestrowanych w Polsce elektryków i samochodów hybrydowych typu plug-in wciąż jest niewielka. Jednak z roku na rok dynamicznie rośnie. Z badań wynika, że 12 proc. Polaków planuje taki zakup w najbliższym czasie, a blisko 30 proc. wciąż go rozważa. Udział elektryków i hybryd typu plug-in w polskim rynku wciąż jest znikomy i oscyluje wokół 0,1 proc.

 • Imigranci pomagają załatać dziurę w FUS. Zdecydowana większość to Ukraińcy

  Szybko rośnie liczba imigrantów zarobkowych płacących składki do ZUS. Jest ich już prawie pół miliona, o ponad jedną trzecią więcej niż w czerwcu zeszłego roku. 70 proc. z nich stanowią przybysze z Ukrainy.

 • Dynamiczny wzrost rejestracji nowych samochodów

  W ciągu trzech pierwszych kwartałów 2017 roku zarejestrowano 355,5 tys. nowych samochodów osobowych - o 17,3 proc. więcej w porównaniu do analogicznego okresu poprzedniego roku. Popyt jest nadal generowany głównie przez klientów instytucjonalnych, którzy zarejestrowali od stycznia do września br. o 20,7 proc. aut więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

 • ...ideałem. Niestety, rzeczywistość jest zupełnie inna. Nierzadko samochód, który w Niemczech był przeznaczony do kasacji, w Polsce jest zachwalany jako sprawny i bezwypadkowy. Wyjaśnimy, co i w jaki(...), błyskawicznie sprawdzić podstawowe informacje o samochodzie zarejestrowanym w Polsce. Wystarczy wpisać podstawowe dane pojazdu, który chcielibyśmy kupić: numer rejestracyjny, numer VIN (numer nadwozia nadawany...

 • Sprzedaż nowych samochodów osobowych bije rekordy

  Sprzedaż nowych samochodów osobowych w lutym okazała się najlepszym wynikiem tego miesiąca w ciągu ostatnich 10 lat - z polskich salonów wyjechało ponad 42 tys. aut. Od początku roku, w Polsce zostało zarejestrowanych 3400 hybryd (+11,9% r/r) oraz 209 samochodów z napędem elektrycznym lub hybrydowym plug-in (+198% r/r).

 • 10 sposobów na szybką gotówkę

  ...nianiami często nie mają oparcia w pisemnej umowie. Takie metody działania nie zapewniają stabilności pracy, ale pozwalają na uniknięcie opodatkowania. W Polsce zaczęły powstawać agencje zajmujące się(...) do wzięcia udziału w badaniu. Wymogiem stawianym przed testerem jest bardzo dobry stan zdrowia, który nie będzie rzutował na wyniki prób badawczych. W Polsce zostanie testerem leków jest obecnie bardzo...

 • Rośnie liczba elektryków. Rewolucja rozbije się o ich ceny

  W I kwartale br. zarejestrowano w Polsce 139,9 tys. nowych samochodów osobowych, 15,3 tys. aut dostawczych, 7,2 tys. samochodów ciężarowych, 0,6 tys. autobusów oraz 2,1 tys. motocykli i 1,6 tys. motorowerów. Rośnie liczba rejestracji samochodów elektrycznych. W pierwszym kwartale br. zarejestrowano ich (łącznie z hybrydami plug-in) 340 sztuk. Zdaniem analityków rynku auta elektryczne kupują

 • Rynek pracy nie zaskoczył!

  O 2,3 proc. wzrosło w marcu bezrobocie. W Urzędach Pracy w końcu marca zarejestrowanych było 1 mln 758 tys. osób, tj. o 40 tys. więcej niż miesiąc wcześniej - poinformował w poniedziałek na konferencji prasowej prezes GUS prof. Józef Oleński.

 • Polacy rejestrują dwudziestokrotnie mniej samochodów elektrycznych niż Niemcy. Problemem brak infrastruktury i mała dostępność aut.