• Informacje na temat:

  licznik dlugu

Artykuły na temat: licznik dlugu
 • Kłopoty z płatnościami: jak sobie z nimi poradzić?

  ...wniosek z prośbą o rozłożenie płatności na raty. Wniosek można złożyć w biurze obsługi klienta. Trzeba dołączyć dokumentację świadczącą o trudnej sytuacji. Może licznik przedpłatowy? To dobry pomysł na kontrolę zużycia energii elektrycznej i gazu. Koszty zainstalowania takiego licznika ponosi przedsiębiorstwo energetyczne. Inne formy pomocy w spłacie: Zapytaj w firmie, z którą masz umowę na...

 • Forum Obywatelskiego Rozwoju: 24. aktualizacja Licznika Długu Publicznego

  Szacunkowa wielkość jawnego długu publicznego, po uwzględnieniu wahań kursu złotego, rośnie obecnie z 923,3 mld zł na koniec grudnia 2015 r. do 1004,5 mld zł na koniec grudnia 2016 r., czyli o prawie 222 mln zł na dobę, 9,3 mln zł na godzinę i 2568 zł na sekundę.

 • .... licznik przedpłatowy (działa jak... telefon na kartę, więc zużyjesz tyle prądu, za ile zapłaciłaś).

 • Aktualizacja Licznika Długu Publicznego

  Jak informuje Forum Obywatelskiego Rozwoju, dług publiczny w Polsce w przeliczeniu na 1 mieszkańca, wzrósł do 30 021 zł na koniec grudnia 2015 roku. Szacunkowa wielkość jawnego długu publicznego, po uwzględnieniu wahań kursu złotego, rośnie obecnie z 1001,7 mld zł na koniec września 2014 r. do 1116,0 mld zł na koniec grudnia 2015 r., czyli o ponad 250 mln zł na dobę, 10,4 mln zł na godzinę i 2995 zł na sekundę.

 • ...najmu protokołu zdawczo-odbiorczego. – Powinien on zawierać opis wyposażenia mieszkania, a także stan liczników w dniu przekazania lokalu najemcy. Do protokołu warto dołączyć zdjęcia mieszkania, dzięki...

 • FOR: Jawny dług publiczny przekroczył 1 bilion zł

  Wielkość jawnego długu publicznego na liczniku w centrum Warszawy przekroczyła we wtorek 1 bilion złotych. Licznik zainstalowała fundacja Forum Obywatelskiego Rozwoju ekonomisty Leszka Balcerowicza.

 • Kongres Kobiet: Powstanie licznik zaległych alimentów

  - Na tegorocznym Kongresie Kobiet powstanie licznik zaległych alimentów. Będziemy zbierać informacje o nieściągniętych alimentach od kobiet, które przyjadą na Kongres, by pokazać, jak wielka jest skala tego zjawiska - zapowiada prezeska stowarzyszenia Kongres Kobiet Dorota Warakomska.

 • Porażająca wielkość długu publicznego w Polsce

  Po 1989 roku nie było ani jednego roku, w którym nasze finanse publiczne nie zanotowałyby deficytu. W efekcie dzisiaj na każdego mieszkańca Polski przypada 28 755 zł jawnego długu publicznego i dodatkowo ponad 80 tys. zł ukrytego długu publicznego.

 • MF chce ograniczyć udział obcych walut w naszym długu

  Ministerstwo Finansów chce w perspektywie do 2018 roku ograniczyć udział długu w walutach obcych do 30 proc. całości zadłużenia Skarbu Państwa - poinformowała wiceminister finansów Dorota Podedworna-Tarnowska.

 • FOR: Polska wkrótce będzie mieć problem z długiem

  Zdaniem analityków FOR, nasza gospodarka wkrótce spowolni. Wtedy problem z długiem publicznym będzie dużo poważniejszy. Obecnie wzrost polskiego długu publicznego jest skutecznie maskowany przez relatywnie wysoki wzrost gospodarczy.