• Informacje na temat:

  lidl płaca

Artykuły na temat: lidl płaca
 • Ile się zarabia na kasie w Biedronce, Lidlu, Tesco? Konkretne dane

  Pracując na kasie, można zarobić około 2,8 tys. zł brutto. To o ponad tysiąc złotych więcej niż wynosi płaca minimalna. Ostatnio podwyżki dla pracowników zapowiedziały Lidl i Biedronka.

 • Nieprawdą jest, że zagraniczne sieci handlowe nie płacą w Polsce podatków

  , za 2013 rok było tego 302,3 mln zł z tytułu CIT. Jeronimo Martins łącznie w 2013 r. zapłacił w Polsce 700 mln zł róznych podatków. Poniżej dane firmy Lidl.

 • Kolejne podwyżki w Lidlu - wynagrodzenia wzrosną średnio o 9 procent

  Lidl rozpoczyna Nowy Rok, oferując swoim pracownikom kolejne podwyżki wynagrodzeń i tym samym wpływając na zmiany na rynku pracy. Wynagrodzenia wzrosną średnio o 9%. Pracownicy sklepów rozpoczynający pracę otrzymają od 150-500 zł więcej niż w ubiegłym roku.To nie wszystko, sieć zapowiada w tym roku kilkaset nowych miejsc pracy.

 • Gdzie przed majówką zrobisz tańsze zakupy na grilla - w Biedronce czy Lidlu? Mamy wyniki

  Z analizy platformy TakeTask wynika, że konsumenci zapłacą prawie tyle samo za produkty na grilla w Biedronce - 103,79 zł i w Lidlu - 105,61 zł. W obu sieciach karkówka świeża bez kości 1 kg kosztuje(...) udka z kurczaka 1 kg. Z kolei Lidl oferuje w niższej cenie przyprawę do grilla. W tym przypadku rozbieżność jest na poziomie 128 proc.

 • "Rzeczpospolita": Rynek wymusza podwyżki płac skuteczniej od rządu

  ...w dwóch największych w Polsce sieciach dyskontów, gdy kilka dni przed Wielkanocą, najpierw Biedronka, a potem jej główny rywal - Lidl, ogłosiły programy kilkunastoprocentowych podwyżek płac - pisze(...) z 33 proc. do 41 proc. CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ile się zarabia na kasie w Biedronce, Lidlu, Tesco?

 • Dino przygotowuje się na zderzenie z Biedronką

  Dyskonty skutecznie wypierają z rynku konkurencję. Mimo to pod bokiem wyrósł im gracz wyceniany na giełdzie na 4 mld zł.

 • Daleko od raju

  ...zagranicznym podmiotom gospodarczym, przyciągnęły wiele globalnych firm handlowych. Dziś super- i hipermarkety: Tesco, Real, Carrefour, Auchan, E. Leclerc czy dyskonty, takie jak Biedronka, Lidl...

 • Żabki też z zakazem handlu. Koniec przywilejów dla placówek pocztowych?

  Obowiązkowa wolna niedziela dla franczyzobiorców i placówek pocztowych. Taki kierunek zmian w obowiązującej od marca ustawie forsuje Solidarność. W ubiegłym tygodniu swoje propozycje związek przesłał do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, apelując jednocześnie o przyspieszenie prac nad nowelizacją ustawy.

 • Już w I kwartale 2016 r. PiS zamierza opodatkować hipermarkety. Ale - wbrew nazwie - "podatek Tesco" dotknie nie tylko gigantów.

 • Zapłacić za promocje hipermarketów

  Jeśli dużo i tanio to wiadomo - Tesco. W Geant jest wszystko i tanio, Biedronka ma codziennie niższe ceny, codziennie taniej jest też w Plusie. Intermarche to gwarancja najniższej ceny, a Lidl jest tani. Sieci handlowe próbują nas przekonać, że będą mogły rozdawać towar za darmo.