• Informacje na temat:

  lidl zarobki

Artykuły na temat: lidl zarobki
 • Bunt Biedronek. Co o rynku pracy mówią protesty w marketach?

  Dobre zarobki w handlu to mit - uważają pracownicy sieci handlowych i 2 maja organizują protest. Sprawdziliśmy, kto i kiedy będzie walczyć o podwyżki i jak zmieniła się sytuacja pracowników.

 • Zmiana na stanowisku prezesa Lidla Polska

  Michał Łagunionek, dotychczasowy prezes Lidla Polska, został powołany na nowego członka zarządu centrali koncernu Lidl w Niemczech. Tym samym zarządzanie spółką Lidl w Polsce zostało przekazane Maksymilianowi Branieckiemu.

 • Ile się zarabia na kasie w Biedronce, Lidlu, Tesco? Konkretne dane

  Pracując na kasie, można zarobić około 2,8 tys. zł brutto. To o ponad tysiąc złotych więcej niż wynosi płaca minimalna. Ostatnio podwyżki dla pracowników zapowiedziały Lidl i Biedronka.

 • Sieć handlowa Lidl (obecna także m.in. w Polsce) inwestuje w czeski rynek. Do 2018 r. wyda tam ponad 9 mld koron (1 korona = 0,1594 zł) na modernizację placówek, budowę nowych marketów i rozwój powierzchni magazynowej. Przybędzie 1500 nowych miejsc pracy.

 • Kolejne podwyżki w Lidlu - wynagrodzenia wzrosną średnio o 9 procent

  Lidl rozpoczyna Nowy Rok, oferując swoim pracownikom kolejne podwyżki wynagrodzeń i tym samym wpływając na zmiany na rynku pracy. Wynagrodzenia wzrosną średnio o 9%. Pracownicy sklepów rozpoczynający pracę otrzymają od 150-500 zł więcej niż w ubiegłym roku.To nie wszystko, sieć zapowiada w tym roku kilkaset nowych miejsc pracy.

 • W którym Lidlu jest taniej - w polskim czy w niemieckim? Możesz poważnie się zdziwić!

  Audyt, wykonany przez agentów platformy TakeTask, wykazał, że produkty marek własnych są w polskim Lidlu średnio o 10 proc. droższe niż u naszych zachodnich sąsiadów.

 • W londyńskim Lidlu zarobisz minimum 53 złote za godzinę pracy!

  Lidl jest pierwszą siecią supermarketów w Wielkiej Brytanii, która wprowadzi u siebie płacę minimalną. Od października br. zatrudnieni w Lidl UK dostawać będą 8,20 funta (46,98 zł) za godzinę pracy (Anglia, Szkocja i Walia) oraz 9,35 funta (53,57 zł) za godzinę pracy w Londynie. W przypadku stolicy królestwa to 428,56 zł za 8-godzinny dzień pracy i 8571,20 zł za 20-dniowy miesiąc pracy.

 • Odchodzenie dotychczasowych graczy od formatu delikatesów może oznaczać, że na rynku zdominowanym przez dyskonty nie ma już miejsca na tego typu sklepy. W opinii ekspertów, ostatnią szansą dla upadającego sektora jest tworzenie nowych strategii. Należy inwestować w badania potrzeb klientów i dostarczać im inspiracji.

 • Daleko od raju

  Niskie zarobki, mordercza praca. Stres, szykany, dyskryminacja. Praca w handlu wielkopowierzchniowym zapewnia całą gamę upokorzeń i niedogodności. Rynek zmienia się dynamicznie, lecz w tym, że koszty starcia handlowych gigantów ponoszą głównie ich pracownicy.

 • Tesco zaczyna wyprzedaż. Powodem słabe wyniki

  Tesco chce ograniczyć straty i zaczyna wyprzedawać aktywa nie związane z działalnością czysto handlową w detalu. Na pierwszy ogień poszła Lazada - azjatycka odnoga trudniąca się obrotem w internecie.