• Informacje na temat:

  lindner

Artykuły na temat: lindner
 • ...– Przede wszystkim na stawki za jednostkę energii, wysokość opłaty handlowej, okres na który możemy podpisać umowę oraz dodatkowe gwarancje i korzyści – mówi Damian Lindner z Energetycznego Centrum SA. Zmieniając dostawcę energii elektrycznej możesz obniżyć swoje rachunki o kilka procent w skali roku!

 • Niemcy po wyborach bardziej podzielone

  Szef niemieckiej Wolnej Partii Demokratycznej (FDP) Christian Lindner która prawdopodobnie będzie w koalicji nowego rządu kanclerz Angeli Merkel oświadczył w niedzielę, że jego partia nie zgodzi się na utworzenie budżetu strefy euro, czego domaga się Francja. Powstanie koalicja nazywana jest popularnie "Jamajką" za sprawą głównych kolorów wchodzących w nią partii.

 • Trzy nowe zezwolenia na działalność w krakowskiej SSE

  SGL Lindner - jest to wspólny projekt firm Lindner oraz SGL Carbon. Inwestor planuje budowę nowego zakładu specjalizującego się w produkcji płyt z grafitu ekspandowanego, będących ważnym elementem systemów chłodzących i grzewczych. SGL Lindner zobowiązał się ponieść nakłady inwestycyjne w wysokości 40 mln zł oraz utworzyć co najmniej 70 nowych miejsc pracy.  Do tej pory spółka Krakowski Park...

 • Zarząd Techmadex S.A. („Spółka”) informuje, iż w dniu 23 lipca 2018 r. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki podjęło uchwały o powołaniu członków Rady...

 • Szwajcaria: Syndykat potępia dumping płacowy wobec polskich robotników

  ..."Ten przypadek dotyczy polskiej firmy Blato SP, pracującej jako podwykonawca niemieckiego przedsiębiorstwa Lindner, które zerwało kontrakt ze szpitalem w Genewie" - powiedział agencji France Presse sekretarz generalny związku zawodowego Unia, Alessandro Pelizzari. Polscy robotnicy przebywają legalnie w Szwajcarii od października 2013 roku. Według Pelizzariego dziewięciu Polaków jest obecnie...

 • Ceny gazu: Odbiorcy mogą liczyć na obniżki

  Klienci indywidualni mogą spodziewać się obniżek cen gazu. W ubiegłym roku ceny spadły średnio o 17 procent. To głównie efekt niskich cen ropy.

 • Ekspert MFW: Nadwyżka eksportowa RFN ryzykiem dla stabilności finansowej świata

  W pierwszym półroczu Niemcy wyeksportowały towary o wartości 662,8 mld euro i uzyskały nadwyżkę handlową w wysokości 121,5 mld euro. To za dużo, twierdzi ekonomista Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

 • Euro wyznacza granice Unii Macrona

  Potrzebujemy silnej i zjednoczonej Europy, której sercem byłaby strefa euro ze skoordynowaną polityką gospodarczą - mówił Emmanuel Macron, podtrzymując swoją wizję reformy UE. Jeśli jednak koalicję w Niemczech będą współtworzyli liberałowie, pomysły francuskiego prezydenta zostaną rozwodnione. Z punktu widzenia Polski to dobrze.

 • Niemcy wschodnie: Zamiast kwitnących krajobrazów, zabite dechami ruiny

  Po upadku muru berlińskiego politycy obiecywali mieszkańcom byłej NRD różaną przyszłość. Tymczasem spadają ceny nieruchomości, a po przemyśle i prospericie nie ma nawet śladu.

 • Rynek gazu w Polsce - rośnie przybywa niezależnych sprzedawców

  Jak wynika z danych Urzędu Regulacji Energetyki, coraz więcej odbiorców decyduje się na zmianę sprzedawcy gazu. Polacy powoli dostrzegają potencjał tego rynku i możliwości związane z oszczędnościami wynikającymi ze zmiany sprzedawcy.