• Informacje na temat:

  linie lotnicze na swiecie

Artykuły na temat: linie lotnicze na swiecie
 • Emirates rośnie w siłę i rekrutuje nowych członków załogi pokładowej w Warszawie i Wrocławiu

  ...oraz włączeniem do floty nowych maszyn. Kandydaci, którzy chcą rozpocząć swoją karierę w linii lotniczej, powinni przyjść na Dni Otwarte z wydrukowanym CV w języku angielskim i aktualnym zdjęciem(...) założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera. Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które...

 • Linie lotnicze rozmawiają o CPK

  W Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie przedstawicieli kilkunastu linii lotniczych z urzędnikami odpowiedzialnymi za budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego. CPK ma powstać w Baranowie pod Warszawą.

 • Cathay Pacific zatrudni w Krakowie 100 pracowników

  ...100 pracowników zatrudnią linie lotnicze Cathay Pacific Airways z Hongkongu w Globalnym Centrum Kontaktu, które zostanie uruchomione z początkiem kwietnia w Krakowie. Biuro będzie obsługiwać klientów z całego świata, w tym głównie z Europy i Afryki.

 • Jak chronić swoje dane, gdy linie lotnicze tego nie robią?

  W cyfrowych czasach bezpieczeństwo danych jest ważną kwestią. Niestety, wiele firm nadal skąpi na inwestycje w cyberbezpieczeństwo. Linie lotnicze British Airways i Aer Lingus ujawniły, że atak hakerski zagroził danym setek tysięcy ich klientów.

 • ...z podpisaną z tobą umową. Organizator odpowiada za wszystkich podwykonawców, którzy uczestniczą w realizacji umowy, hotele, linie lotnicze itp. Gdybyś była niezadowolona np. ze standardu hotelu czy(...) lecisz samolotem, za bezpieczeństwo twojego bagażu odpowiadają bezpośrednio linie lotnicze. ➜ Kwota odszkodowania Jeśli bagaż ulegnie uszkodzeniu lub zaginie w podróży samolotem z kraju UE do...

 • PLL LOT i izraelskie linie lotnicze El Al podpisały w poniedziałek umowę code-share, na mocy której jedna linia lotnicza przewozi pasażerów z biletami wystawionymi przez inną linię. Umowa dotyczy lotów między Polską i Izraelem; wchodzi w życie od czwartku.

 • Znienawidzony liberalizm da 80 000 miejsc pracy

  ...i Europie. Zgodnie z nowym porozumieniem, linie lotnicze z Unii Europejskiej będą teraz mogły podpisywać kontrakty z rządem amerykańskim (wcześniej zastrzeżone dla spółek ze Stanów). Komisja Europejska(...) samolotem ubiegłego lata były jeszcze tańsze niż rok wczesniej. Linie, chcąc stracić jak najmniej pasażerów i nie latać pustymi samolotami, obniżały ceny na potęgę. Bing Travel podaje, że ceny podróży...

 • Ryanair ma odwołać dwa tysiące lotów - w tym te z Polski

  Wielkie kłopoty Ryanaira. Przewoźnik w Polsce obsługuje jedną trzecią rynku. Do końca października linie lotnicze mają odwołać dwa tysiące lotów na całym świecie. Dotyczy to m.in. połączeń z Modlina i Krakowa.

 • 10,5 tys. nowych miejsc pracy w sektorze IT i usług dla biznesu w Krakowie

  ..., ciekawym i wyrazistym przykładem nowych trendów na dojrzałym rynku są hongkońskie linie lotnicze Cathay Pacific, od lat plasujące się w pierwszej trójce najlepszych przewoźników na świecie. - Firma ta w ciągu zaledwie kilku miesięcy stworzyła globalne centrum kontaktu w Krakowie, w którym już teraz pracuje kilkadziesiąt osób. Ponieważ linie jeszcze w ogóle nie mają wschodnio-europejskich miast...

 • Przedstawiciel Airbusa: Bez nowych zamówień wstrzymamy produkcję A380

  - Airbus będzie musiał wstrzymać produkcję największego w świecie samolotu pasażerskiego A380, jeśli linie lotnicze Emirates nie złożą na niego dalszych zamówień - oświadczył w poniedziałek John Leahy, odpowiedzialny w zarządzie koncernu za sprawy handlowe.