• Informacje na temat:

  link4 oc

Artykuły na temat: link4 oc
 • ​PZU na zakupach. Teraz przejmuje za granicą

  ...rzecz podmiotu trzeciego w określonym terminie". W kwietniu 2014 r. PZU podpisał umowę zakupu od RSA spółek Lietuvos Draudimas AB, AAS Balta i Codan Forsikring A/S oraz działającego w Polsce Link4(...). W połowie września PZU podpisał umowę nabycia akcji działającego na rynku ubezpieczeń direct spółki Link4.

 • W LINK4 sprzedaż jak symulator lotów

  - Klienci wracają do LINK4. Wiedzą, że zostaną przez nas uczciwie potraktowani - mówi Marlena Piekut, dyrektor Pionu Sprzedaży i Wsparcia Klienta Direct w LINK 4, która blisko 15 lat temu zaczynała w firmie na tzw. "słuchawce". W rozmowie z nami zdradza dlaczego LINK4 nie dzwoni do klientów w niedzielę i opowiada jakie cechy powinien posiadać sprzedawca idealny. Mówi też, dlaczego nie każda

 • ...polisy (Link4, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, AVIVA); – na bilety jednorazowe na pociągi TLK, IC, EIC, EIP (37 proc. w wagonach 2 klasy); – na bilety miesięczne imienne w pociągach TLK i IC (49

 • Złoty Laur "Super Biznesu" dla LINK4

  Polski ubezpieczyciel LINK4 uznany za najbardziej innowacyjną spółkę. Właśnie otrzymał Złoty Laur "Super Biznesu" za rozwiązanie telematyczne w ubezpieczeniach komunikacyjnych - "Bezpieczna jazda z LINK4" oraz "Kasa wraca".

 • ...możemy nimi opłacić część składki za OC w Link4. Ubezpieczyciel zezwala na dopłatę równowartości 760 zł. To pozwala znacznie obniżyć koszt ubezpieczenia. Wymień olej i filtry Aby jazda samochodem...

 • Prezes UOKiK wydał decyzję w sprawie Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń. Decyzja dotyczy zasad przedłużania umów ubezpieczenia OC. Spółka zobowiązała się do zmiany nieuczciwej praktyki.

 • Bierzesz tyle urlopu, ile chcesz. Czyli wszystkie nowinki w pracy

  ...przedsiębiorstwa, zatrudniające kilkaset osób, nie muszą zakładać z góry, że przyznanie pewnej swobody zatrudnionym rodzicom będzie powodować nadużycia. Na przykład w firmie Link4 działa zasada, że pracownica...

 • Kotecka: Link4 nagrodzone Effie

  LINK4, jako jedyna spółka Skarbu Państwa, została wyróżniona w prestiżowym konkursie na najbardziej efektywną kampanię marketingową. Srebrną statuetkę Effie Awards 2017 polski ubezpieczyciel otrzymał za reklamę "Pierwszy dzwon".

 • Ostrożni kierowcy w LINK4 zapłacą mniej za polisę

  Dzięki korzystaniu z aplikacji i ostrożnej jeździe można obniżyć cenę polisy nawet o 30 proc. "Gazeta Bankowa" nagrodziła właśnie LINK4 tytułem Lidera 2016 w kategorii Bankowość i Finanse za innowacyjną aplikację "Bezpieczna Jazda z Link4" i rozwiązanie telematyczne, które pozwala badać styl jazdy kierowców.

 • Link4, jako pierwsza firma z branży ubezpieczeniowej, będzie zdalnie obserwował jak jeżdżą jego klienci. Ci najlepsi mniej zapłacą za polisę - czytamy w "Pulsie Biznesu".