• Informacje na temat:

  logo pzu

Artykuły na temat: logo pzu
 • ...wakacji, np. nad Bałtykiem, możecie udać się do dowolnej przychodni, która ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia (będzie na niej umieszczone logo NFZ). Wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty(...) jej miała, możesz wydać majątek na leczenie za granicą. Ubezpieczenie od kosztów leczenia: Takie polisy mają m.in.: PZU, Hestia, Allianz, UNIQA. Zanim wykupisz ubezpieczenie, zawsze zapoznaj się...

 • Po 7 czerwca żubr wróci do logo Pekao

  - 7 czerwca zostanie sfinalizowana transakcja nabycia udziałów Pekao przez PZU i PFR; rozpocznie się tzw. rebranding banku, zmierzający do przywrócenia "żubra" do logo banku - powiedział w poniedziałek dziennikarzom podczas Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie prezes PFR Paweł Borys.

 • Nowa strategia PZU: Na wspólnym fundamencie

  Paweł Surówka, prezes Grupy PZU o nowej strategii największego ubezpieczyciela w Europie Środkowo-Wschodniej i współpracy z Pekao SA, Alior Bankiem, Link4 oraz LOT-em i Allegro w rozmowie z Markiem Siudajem z portalu wGospodarce.pl i Maciejem Wośko, redaktorem naczelnym "Gazety Bankowej".

 • PZU chce namówić Polaków do inwestowania

  PZU TFI uruchamia platformę internetową do inwestowania inPZU, dzięki której można w prosty sposób kupić produkty inwestycyjne, a opłata niezależnie od rodzaju funduszu będzie bardzo niska i wyniesie 0,5 proc.

 • Surówka: Dziś nie ma w PZU planu łączenia Pekao SA i Alior Banku

  - Nie ma teraz w PZU żadnego planu łączenia banków Pekao SA i Alior; nie prowadzimy w tym kierunku żadnych prac - powiedział we wtorek prezes PZU SA i szef rady nadzorczej Pekao Paweł Surówka. Dodał, że oczekuje od zarządu banku aktualizacji strategii.

 • Fuzji banków nie będzie. Kurs akcji w górę

  Na wieść o tym, że nie będzie fuzji Pekao z Alior Bankiem inwestorzy odetchnęli z ulgą i przed południem kurs akcji banku z żubrem w logo rósł o blisko 8 proc., a notowania Aliora o blisko 3,5 proc. Oficjalnie analizy, które miały odpowiedzieć na pytanie czy warto czy nie, trwały pół roku. Głównym akcjonariuszem obu banków jest PZU. O decyzji, że fuzji jednak nie będzie banki poinformowały we

 • PFR: Pekao musi przyspieszyć

  Dziś zostanie sfinalizowana największa transakcja repolonizacyjna w bankowości. Pakiet kontrolny Pekao, drugiego największego banku nad Wisłą, dotąd należącego do włoskiego Unicredit trafi w ręce konsorcjum PZU i Polskiego Funduszu Rozwoju. Za 32,8 proc. akcji polskie instytucje zapłacą 10,6 mld zł.

 • Pomysł fuzji Pekao z Aliorem huśta kursem zrepolonizowanego banku

  Kurs akcji Pekao zachowuje się gorzej niż bezpośrednich konkurentów. To, zdaniem analityków, efekt niejasności związanych z tym, czy bank będzie się łączył z Aliorem.

 • Arrivederci, UniCredit

  Zachowawczy styl zarządzania bankiem Pekao pozwolił mu ominąć góry lodowe. Ale spowodował, że wszedł na mieliznę. Włosi z grupy UniCredit byli konserwatywnym właścicielem: nic nie popsuli, ale i nie wykorzystali potencjału banku.

 • Agora restrukturyzuje segment prasy i rozwija pozostałe obszary działalności

  Agora to jedna z największych i najbardziej znanych grup medialnych w Polsce. Spółka funkcjonuje na rynku od 1989 roku, a jej akcje są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1999 roku.