• Informacje na temat:

  lokata progresywna

Artykuły na temat: lokata progresywna
 • Lokata czy konto oszczędnościowe?

  Lokata terminowa oraz konto oszczędnościowe wydają się produktami bardzo podobnymi. Te tradycyjne formy produktów oszczędnościowych łączy gwarancja zysku, przejrzystość zasad oraz łatwa dostępność. Lokata oraz konto oszczędnościowe nie są jednak tożsame, dlatego przed umieszczeniem oszczędności w banku należy dokładnie przeanalizować swoje potrzeby.

 • Lokata progresywna: Pewny zarobek i bezpieczeństwo kapitału

  Oszczędzanie jest czymś, o czym na co dzień myśli każdy z nas. Kiedy zależy nam na pomnażaniu naszego majątku, staramy się znaleźć dobre źródło oszczędności. Często nie możemy się jednak zdecydować, w jakim miejscu ulokować nasze pieniądze. Jaki bank wybrać? A może zaryzykować na giełdzie? Co przyniesie nam czysty zysk? I - na co postaramy się odpowiedzieć - czy lokata progresywna to dobra

 • Masz oszczędności, z których na razie nie będziesz korzystać? Sprawdź, na jakich lokatach możesz je umieścić.

 • Promocyjne oferty lokat - warto się skusić?

  Końcówka roku 2014 obfitowała w oferty lokat promocyjnych. Banki kusiły depozytami krótkoterminowymi, proponując wyższe zyski od tych, na które klienci mogliby liczyć, wybierając standardowe produkty. Jednak oferty tego typu nie pojawiają się wyłącznie pod koniec roku. Można z nich skorzystać przez cały czas, nie tylko przy okazji różnych świąt.

 • ...„Wybrać ZUS czy OFE? A może kupić złoto? Chyba lepsza byłaby lokata w banku! Tylko skąd pewność, że bank nie padnie...?” – takie pytania zadaje sobie wielu Polaków, którzy martwią się o finansową przyszłość.

 • Jak zainwestować małą kwotę - poradnik

  Chcesz zacząć inwestować, ale dysponujesz małą kwotą? A może boisz się, że jeśli szybko nie ulokujesz pieniędzy, rozpłyną się one bez śladu? Oto kilka pomysłów na to, w jaki sposób zainwestować małą kwotę, aby przyniosła zysk.

 • Wynagrodzenie w Polsce ciągle mało konkurencyjne

  ...wynoszą 67% (10. pozycja ex aequo z Węgrami), a w przypadku rodziny to 73% (6. lokata). Zmiany w PIT i ZUS w krajach Unii Europejskiej W minionym roku w 3 krajach Unii Europejskiej (Dania, Holandia...

 • Komu powierzyć oszczędności?

  O tym, że pieniądze, których nie wydajemy na najpilniejsze potrzeby, warto oszczędzać i inwestować, wiedzą wszyscy. Dylemat stanowi decyzja, któremu bankowi powierzyć nadwyżkę środków.

 • Amortyzacja może uchronić przed podatkiem od zysków z wynajmu

  Właściciel wynajmowanego mieszkania może nie zapłacić podatku od zysków z wynajmu. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu odpowiedniego sposobu amortyzacji. Reguły z tym związane prezentuje Lion's Bank.

 • Zysk 35 tysięcy procent

  Zdaniem analityków warto kupować monety 2-złotowe, bo jest na nich stosunkowo nieduże ryzyko inwestycyjne w porównaniu do monet złotych i srebrnych. Przypomnijmy że największy hitem ostatnich lat na rynku numizmatycznym była moneta z wizerunkiem króla Zygmunta Augusta z 1996 r. można ją było kupić za 2 zł, dziś warta jest... 600 - 700 zł, to zysk rzędu 35 tys. proc