• Informacje na temat:

  lokaty ing

Artykuły na temat: lokaty ing
 • Polisolokaty to produkty finansowe łączące ubezpieczenie na życie z inwestowaniem(...) profitów polisy bardzo często przynosiły straty. A wycofanie się z polisolokaty przed wymienionym w umowie terminem oznacza utratę części lub nawet całości wpłaconych pieniędzy z racji wprowadzenia...

 • Jeśli oszczędzamy, to głównie na lokatach

  Większość Polaków woli lokować oszczędności, niż je inwestować. Największą popularnością cieszą się konta oszczędnościowe i lokaty terminowe w bankach. Posiadanie tych pierwszych deklaruje 77 proc. Polaków, a lokat 42 proc. To znacząco więcej niż przeciętnie w Europie (odpowiednio 69 proc. i 31 proc). wynika z badania "Finansowy Barometr ING".

 • .... Większa część kapitału (70- -95 proc.) jest lokowana w bezpieczne środki, np. w obligacje, a pozostała np. w fundusze inwestycyjne. Takie lokaty oferuje m.in. Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, Bank(...)... Możesz wybrać lokatę 2-, 3-miesięczną. Mogą być oprocentowane nawet na 5 proc., zwłaszcza w mniej znanych bankach, np. IDEA banku (warunek: kwota lokaty od 1000 zł do 10 000 zł) czy w Meritum...

 • Oprocentowanie klasycznych lokat w bankach jest niższe od inflacji. Korzyści z oszczędzania stają się iluzoryczne - przestrzegają analitycy.

 • Polskie banki w cyfrowej czołówce na świecie

  Polska znajduje się wśród krajów, które można określić mianem cyfrowych liderów bankowości. Jak wynika z kolejnej edycji badania przeprowadzonego przez firmę doradczą Deloitte, największy wpływ na to, czy dany kraj jest na czele cyfrowego wyścigu ma presja ze strony klientów oraz konkurentów rynkowych.

 • MF widzi przestrzeń do cięcia stóp

  Ministerstwo Finansów widzi przestrzeń do dalszego cięcia stóp procentowych, ale nie wyklucza, że po październikowej obniżce RPP wstrzyma się z kolejnymi ruchami - poinformował wiceminister finansów Janusz Cichoń.

 • Konto oszczędnościowe jak depozyt

  Odłożyć pieniądze na jakiś czas w bezpieczne miejsce, niczym się nie przejmować, a potem wyjąć więcej niż się włożyło - to idea lokaty bankowej. Coś jednak za coś - za bezpieczeństwo i brak ryzyka płaci się niższym zarobkiem.

 • Raport bieżący nr 29/2014 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Internet Media Services S.A....

 • Jak pomnażać firmowe oszczędności?

  Posiadasz nadwyżki na koncie firmowym? Warto więc zastanowić się nad planem oszczędnościowym, by móc cieszyć się z zysków. Banki oferują szeroką gamę produktów, dzięki którym przedsiębiorcy mają możliwość pomnożenia swoich oszczędności. Eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się im bliżej.

 • Sytuacja budżetowa Rosji jest najgorsza od 5 lat, warto więc sięgnąć po oszczędności Rosjan.