• Informacje na temat:

  lotniska polskie

Artykuły na temat: lotniska polskie
 • Solidarność: Zmiany w obsłudze lotnisk - niebezpieczne

  ...bezpieczeństwa na polskich lotniskach na dwa miesiące przed Euro 2012 jest "zatrważający". "Bezpieczeństwo lotnisk i pasażerów nie może być traktowane w kategoriach zysków i strat. Oszczędzanie kosztem(...) "S" Roberta Siarnowskiego na bezpieczeństwo na lotniskach wpływa przede wszystkim coraz częstsza praktyka wymieniania doświadczonych tzw. firm handlingowych, zajmujących się naziemną obsługą pasażersko...

 • Czy polskie lotniska zapłacą miliony złotych podatku? Niewielka gmina Zabierzów z Małopolski, na terenie której działa krakowskie lotnisko, przygotowuje skargę do Komisji Europejskiej przeciwko polskiemu rządowi - dowiedziała się Informacyjna Agencja Radiowa.

 • Jak dostać pracę na lotnisku?

  ...? Warto też zwrócić uwagę na największego w Polsce pracodawcę w branży lotniczej, który zajmuje się zapewnianiem sprawnej i wyspecjalizowanej obsługi naziemnej na pięciu polskich lotniskach - firmie LS Airport Services, gdyż prowadzi ona stały nabór na rozmaite stanowiska związane z obsługą naziemną krajowych portów lotniczych. Choć przez lotniska przepływa rzesza międzynarodowych turystów...

 • Liczba pasażerów na polskich lotniskach w tym roku może wzrosnąć nawet o 10,5 proc., czyli porty obsłużą ponad 50 mln osób - wynika z analizy opublikowanej w poniedziałek przez PwC. Dodano, że budowa dużego hubu pod Warszawą jest uzasadniona.

 • Jako turysta jesteś chroniony polskimi i europejskimi przepisami konsumenckimi. Warto znać swoje prawa i w przypadku problemów składać zażalenia.

 • Lotniska pobiły pasażerski rekord

  27,15 mln pasażerów przyjęły w ubiegłym roku polskie lotniska - podaje za portalem aeronews.pl "Puls Biznesu". To o ponad 2 mln więcej niż w roku poprzednim.

 • Eurowolontariusz - to brzmi dumnie

  ...2,8 tys. wolontariuszy ma podczas mistrzostw Euro 2012 pomagać kibicom i turystom na lotniskach, dworcach i ulicach polskich miast. Choć to praca bez wynagrodzenia, ludzie już pytają o miejsca. Rekrutacja ruszy po wakacjach - awizuje "Metro".

 • Bijemy rekord. Ponad 40 mln pasażerów na polskich lotniskach

  Porty lotnicze w Polsce jeszcze nigdy nie rosły tak szybko. W ubiegłym roku przekroczyły razem magiczną granicę 40 mln pasażerów. W porównaniu z ubiegłym rokiem oznacza to, że polskie porty obsłużyły o ponad 6 mln pasażerów więcej, a wzrost w skali roku wyniósł ok. 17,7 procent - pokazały wyliczenia Fly4free.pl.

 • Exeter - tu znajdziesz pracę

  ...znalezieniem zajęcia w Exeter nie powinny mieć też polskie opiekunki specjalizujące się w opiece nad osobami starszymi. Zapotrzebowanie na pracowników w miejscowych domach opieki cały czas rośnie(...) w miejscowych hostelach. Warto wiedzieć, że w Exeter nie ma typowo polskiej parafii, ale w co drugą niedzielę miesiąca w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa przy South Street odprawiana jest tam msza...

 • Ważą się losy lotniska w Gdyni. Spór z KE o pomoc publiczną to przestroga dla innych portów lotniczych.