• Informacje na temat:

  lotto pl wyniki

Artykuły na temat: lotto pl wyniki
 • Syndrom karoshi, czyli śmierć z przepracowania

  ...mogę też mniej pracować. Prawdopodobnie do końca życia będę "korposzczurem". No, chyba że wygram w Lotto. Ale wtedy nie przestanę pracować, zacznę to robić mądrze, z korzyścią dla wszystkich. Będę(...) wtedy pewnie wzbudzałbym tak dużą irytację wśród pozostałych, że od razu dostałbym wypowiedzenie... Ciekawych informacji na ten temat dostarczają wyniki Europejskiego Sondażu Społecznego z 2010 roku...

 • Będzie Lotto przez internet

  Na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2018 roku zacznie działać kasyno internetowe, a w czwartym kwartale będzie można zagrać w Lotto przez internet - zapowiada w rozmowie z Interią Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego.

 • Łukasz Łazarewicz zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa Totalizatora Sportowego

  Łukasz Łazarewicz zrezygnował wczoraj z pełnienia funkcji prezesa Totalizatora Sportowego - podała Informacyjna Agencja Radiowa. Prezes Łazarewicz nie wyjaśnił przyczyn swojej decyzji.

 • Nie tylko wygrana na loterii może rozwiązać problem niskiej emerytury

  W czwartkowym losowaniu Lotto będzie można wygrać aż 30 mln zł. Takie pieniądze pozwalają przez dziesięciolecia żyć z samych tylko odsetek, których przy odpowiedniej inwestycji moglibyśmy uzyskać ok. 40 000 zł miesięcznie.

 • Prezes Totalizatora: Przed nami projekt e-kasyna

  Do końca roku chcielibyśmy zamknąć postępowanie przetargowe na wybór dostawcy e-kasyna. Stawiamy na rozwiązania, które są na rynku od lat. Dzięki temu szybko wypełnimy lukę, która powstała przy nowelizacji ustawy hazardowej - mówi Interii Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego.

 • Czekoladowy sufit nad głową Polaka

  Ubiegły rok zamknął się 2-procentowym spadkiem wolumenu sprzedaży słodyczy czekoladowych - informuje "Puls Biznesu". W 2016 r. jest jeszcze gorzej.

 • Warszawa z największym na świecie, międzynarodowym centrum operacyjnym dla loterii

  W Warszawie powstało największe na świecie, międzynarodowe centrum operacyjne dla loterii. Jest to jedyne w Europie miejsce, z którego zdalnie zarządza się systemami loteryjnymi i prowadzi monitoring transakcji loteryjnych przeprowadzanych na skalę masową.

 • Ponad 10 miliardów wyciągną Polacy ze skarpet, żeby kupić mieszkania

  Średnie oprocentowanie rocznej lokaty nie przekracza 1,9 proc. Trudno się więc dziwić, że inwestorzy szukają bardziej intratnych alternatyw dla swoich pieniędzy. Część z nich kupuje mieszkania na wynajem, które dają zarobić 2-3 razy więcej niż lokaty. W efekcie nigdy wcześniej Polacy nie wydali tak wiele gotówki na zakup nowych mieszkań.

 • Felieton: Stworzyliśmy finansowego Frankensteina!

  Obserwując przebieg wydarzeń po ubiegłorocznym "czarnym czwartku", kiedy to kurs franka gwałtownie poszybował do góry, mam wrażenie, że od tego dnia jesteśmy w stanie wojny. Z jednej strony barykady atakują frankowicze - jest to grupa o liczebności ponad 1,5 mln naszych rodaków; brałem tu pod uwagę kredytobiorców frankowych wraz z ich rodzinami. Ich przeciwnikiem jest ledwie garstka banków, głównie z zagranicznym kapitałem, które odpowiedzialne są za frankowe szaleństwo. Mimo tak znaczącej...

 • Trudna sytuacja producentów słodyczy. Ich sprzedaż spada

  Polacy w ubiegłym roku kupili o ponad 2 proc. mniej słodyczy niż w 2014 r. Producenci w tej trudnej sytuacji rynkowej, na którą dodatkowo wpłynęła utrzymująca się deflacja oraz wysokie ceny kakao i orzechów laskowych, szukają szans na zwiększenie rentowności poprzez wprowadzanie nowych produktów.