• Informacje na temat:

  lotto pl wyniki

Artykuły na temat: lotto pl wyniki
 • Syndrom karoshi, czyli śmierć z przepracowania

  ...mogę też mniej pracować. Prawdopodobnie do końca życia będę "korposzczurem". No, chyba że wygram w Lotto. Ale wtedy nie przestanę pracować, zacznę to robić mądrze, z korzyścią dla wszystkich. Będę(...) wtedy pewnie wzbudzałbym tak dużą irytację wśród pozostałych, że od razu dostałbym wypowiedzenie... Ciekawych informacji na ten temat dostarczają wyniki Europejskiego Sondażu Społecznego z 2010 roku...

 • Będzie Lotto przez internet

  Na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2018 roku zacznie działać kasyno internetowe, a w czwartym kwartale będzie można zagrać w Lotto przez internet - zapowiada w rozmowie z Interią Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego.

 • Co drugi Polak próbuje szczęścia w Lotto

  Totalizator Sportowy miał w 2017 rekordowy wynik. Na zakłady Lotto wydaliśmy w zeszłym roku 5,645 mld zł w porównaniu do 5,585 mld zł rok wcześniej, a szczęścia w zakładach próbował co drugi dorosły Polak.

 • Łukasz Łazarewicz zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa Totalizatora Sportowego

  Łukasz Łazarewicz zrezygnował wczoraj z pełnienia funkcji prezesa Totalizatora Sportowego - podała Informacyjna Agencja Radiowa. Prezes Łazarewicz nie wyjaśnił przyczyn swojej decyzji.

 • W ubiegłym roku Totalizator Sportowy odnotował największe w historii wpływy do budżetu państwa! W 2017 roku został pobity rekord sprzedaży produktów LOTTO. Wraz z dopłatami wyniosła ona 5 644 869 743,89 zł (w 2016 r. - 5 585 464 965,23 zł).

 • Nie tylko wygrana na loterii może rozwiązać problem niskiej emerytury

  W czwartkowym losowaniu Lotto będzie można wygrać aż 30 mln zł. Takie pieniądze pozwalają przez dziesięciolecia żyć z samych tylko odsetek, których przy odpowiedniej inwestycji moglibyśmy uzyskać ok. 40 000 zł miesięcznie.

 • Polacy kochają loterie - sukces oferty obligacji premiowych

  Polacy nabyli ponad 3,7 mln sztuk obligacji premiowych oferowanych w czerwcu. To sukces resortu finansów i dowód na powszechną wiarę w możliwość wzbogacenia się na wszelkiego rodzaju loteriach. Czerwiec był dla Ministra Finansów najlepszym miesiącem sprzedaży detalicznych obligacji skarbowych od ponad dekady. Polacy kupili papiery wartościowe za kwotę prawie 1,2 mld złotych. Jest to 2,5-krotnie wyższy wynik niż w analogicznym okresie przed rokiem.

 • Prezes Totalizatora: Przed nami projekt e-kasyna

  Do końca roku chcielibyśmy zamknąć postępowanie przetargowe na wybór dostawcy e-kasyna. Stawiamy na rozwiązania, które są na rynku od lat. Dzięki temu szybko wypełnimy lukę, która powstała przy nowelizacji ustawy hazardowej - mówi Interii Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego.

 • Czekoladowy sufit nad głową Polaka

  Ubiegły rok zamknął się 2-procentowym spadkiem wolumenu sprzedaży słodyczy czekoladowych - informuje "Puls Biznesu". W 2016 r. jest jeszcze gorzej.

 • Warszawa z największym na świecie, międzynarodowym centrum operacyjnym dla loterii

  W Warszawie powstało największe na świecie, międzynarodowe centrum operacyjne dla loterii. Jest to jedyne w Europie miejsce, z którego zdalnie zarządza się systemami loteryjnymi i prowadzi monitoring transakcji loteryjnych przeprowadzanych na skalę masową.