• Informacje na temat:

  lte play

Artykuły na temat: lte play
 • P4 chce uchylenia rozporządzenia MAiC w sprawie aukcji LTE

  P4, operator sieci komórkowej Play, złożył w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów wniosek o uchylenie rozporządzenia ministra administracji i cyfryzacji w sprawie aukcji LTE.

 • Aukcja LTE, czyli częstotliwości do tzw. szybkiego internetu w telefonach komórkowych zakończyła się skandalem. Albo klienci będą mieć szybki internet w komórce, ale bardzo drogi, albo państwo zapłaci telekomom wysokie odszkodowania.

 • UKE zakończył aukcję częstotliwości LTE, wartość ofert wyniosła 9,23 mld PLN.

 • Spór o aukcję LTE: Społeczny interes kontra konstytucja

  Operatorzy telekomunikacyjni nie zamierzają składać broni w batalii o częstotliwości LTE. Aukcja trwa i nie widać jej końca. - Trudno dopuścić do łatania ustawowej luki w drodze rozporządzenia - uważają konstytucjonaliści. W sporze o aukcję LTE chodzi dziś o przynajmniej 7 mld zł.

 • We wtorek rozpoczęła się aukcja częstotliwości LTE

  We wtorek rozpoczęła się aukcja częstotliwości superszybkiego internetu LTE - poinformowała PAP szefowa UKE Magdalena Gaj. W licytacji uczestniczy sześciu operatorów: Orange Polska, P4 (Play), Hubb Investments, T-Mobile Polska, Polkomtel (Plus) oraz NetNet.

 • Aukcja częstotliwości LTE grozi opóźnieniem inwestycji, ale wymaga czasu

  Trwająca od ponad trzech miesięcy aukcja częstotliwości, które posłużą do budowy sieci szybkiego internetu LTE, grozi opóźnieniami w tych inwestycjach - uważa analityk Konrad Księżopolski. Aukcja wymaga czasu, ponieważ jej przedmiot jest cenny - uspokaja prezes UKE.

 • 19 decyzji w sprawie rezerwacji częstotliwości rozdysponowanych w aukcji LTE

  Prezes UKE wydała 19 decyzji ws. rezerwacji częstotliwości będących przedmiotem aukcji LTE, której wyniki ogłoszono 19 października 2015 r., podał Urząd. W wyniku tych decyzji, przedsiębiorcy są zobowiązani do uiszczenia w terminie 14 dni opłat za częstotliwości.

 • Play liczy na droższych klientów

  Play widzi wśród swoich klientów zainteresowanie droższymi planami taryfowymi i telefonami - poinformował prezes Jorgen Bang-Jensen. Prezes ocenił, że obecna polityka cenowa operatorów telekomunikacyjnych jest "rozsądna". Operator w segmencie usług abonamentowych pozyskał 261,3 tys. klientów netto, a w segmencie usług przedpłaconych 143,4 tys. klientów.

 • Źródła PAP: KE rozpocznie postępowanie przeciw Polsce ws. aukcji LTE

  Komisja Europejska przygotowuje się do rozpoczęcia postępowania przeciwko Polsce w związku z organizacją aukcji na częstotliwości superszybkiego internetu LTE - dowiedziała się PAP ze źródeł unijnych. Stawką w sporze mogą być miliardy złotych.

 • Prezes UKE: Internet LTE nie podrożeje. Obiecuję

  Zakończyła się aukcja na częstotliwości w pasmach 800 MHz i 2600 MHz, potrzebnych do rozwoju internetu LTE. W branży nazywana jest telenowelą, a zakończyła ją dopiero ingerencja resortu administracji i cyfryzacji. Telekomy słono przepłaciły - łączna kwota zebrana podczas licytacji przekroczyła 9 mld zł, trzykrotnie więcej, niż pierwotnie zakładano. O kulisach przetargu opowiada Magdalena Gaj