• Informacje na temat:

  luxoft

Artykuły na temat: luxoft
 • ​Luxoft zatrudni kilkuset programistów w Gdańsku

  Luxoft, jeden z czołowych globalnych dostawców usług IT (siedziba w kantonie Zug w Szwajcarii, notowany na NYSE) ogłosił otwarcie swego biura w Gdańsku, w którym do marca 2017 r. planuje zatrudnić kilkuset programistów. Biuro ma realizować przede wszystkim projekty na rzecz globalnych instytucji finansowych.

 • Kiedy doczekamy się polskiego Skype'a?

  Wojciech Mach, dyrektor zarządzający na Europę Centralną Luxoft - jednej z najszybciej rozwijających się firm usług IT na świecie, pracującej m.in. nad samochodami przyszlości, rozwiązaniami FinTech i procesami opartymi na sztucznej inteligencji - mówi Interii o polskiej branży IT.

 • Rosyjski Luxoft zatrudni 600 informatyków

  Ok. 600 osób zamierza zatrudnić do końca 2015 r. międzynarodowa korporacja Luxoft w swoich centrach outsourcingu IT w Krakowie i Wrocławiu. Oznacza to, że firma podwoi zatrudnienie w Polsce, a nasz kraj stanie się jej kluczową jednostką operacyjną w Europie.

 • Co kobiety wnoszą do biznesu? Dlaczego jest ich tak mało na stanowiskach menedżerskich? Jak radzą sobie w branżach uważanych za zmaskulinizowane? Na ile bariery utrudniające karierę tkwią w samych kobietach, a na ile tworzą je same firmy lub szersze otoczenie społeczne? Najważniejsza dyskusja czołowych korporacji na temat gender balance już 25.10 w MCK Krakowie.

 • Luxoft otwiera nowe biuro w Warszawie i świętuje siedem lat rozwoju w Polsce

  Notowany na nowojorskiej giełdzie Luxoft otwiera nową siedzibę w stolicy. Szybko rosnące warszawskie centrum firmy nie mieściło się już w dotychczasowej lokalizacji. Teraz pracuje tu blisko 120 specjalistów, w większości świadczących zaawansowane usługi IT dla międzynarodowych klientów. Nowe biuro na 36. piętrze budynku Warsaw Spire to zarazem symbol sukcesu i dynamicznego rozwoju Luxoft w ciągu...

 • TriGranit planuje rozbudowę krakowskiego kompleksu B4B o kolejne trzy budynki w najbliższych latach

  - Ciekawa architektura, technologie przyjazne środowisku, oraz komfortowe warunki pracy oferowane najemcom cechują budynek F, najnowszy obiekt Bonarka for Business (B4B). Otwarty budynek jest już szóstym biurowcem klasy A w tym najpopularniejszym krakowskim kompleksie biurowym realizowanym przez TriGranit. Ze względu na stale rosnące zapotrzebowanie na nowe powierzchnie biurowe firma planuje budowę kolejnych trzech budynków biurowych w najbliższej przyszłości.

 • Luxoft inwestuje w Warszawę. Nowe miejsca pracy w IT w Polsce

  ...​Luxoft Holding, Inc. (NYSE: LXFT), wiodący dostawca usług rozwoju oprogramowania i innowacyjnych rozwiązań IT dla globalnej bazy klientów, ogłosił dziś otwarcie nowego centrum w Warszawie. Jego specjaliści będą odpowiedzialni za projekty z zakresu rozwoju oprogramowania dla kluczowych klientów Luxoft z branży bankowej. Firma planuje rekrutację m.in. programistów .Net, Java,C++, a także...

 • Biegiem na start - Kraków Business Run 2016

  W niedzielę 4 września o godzinie 10:30 z Rynku Głównego w Krakowie wystartuje piąty charytatywny bieg biznesowy Kraków Business Run. Dla podopiecznych Fundacji Jaska Meli Poza Horyzonty oraz stowarzyszenia UNICORN, weźmie w nim udział aż 5000 osób, czyli 1000 pięcioosobowych sztafet z ponad 550 firm.

 • 2000 pracowników i kilkaset nowych miejsc pracy. Luxoft stawia na Polskę

  Luxoft, globalna spółka IT notowana na nowojorskiej giełdzie, przekroczyła liczbę 2000 pracowników w Polsce. W ubiegłym roku firma zwiększyła swoją kadrę nad Wisłą trzykrotnie i zamierza kontynuować wzrost. W 2016 r. planuje zwiększenie kadry o ok. 25 proc. i wejście do kolejnego miasta. Obecnie Luxoft Poland rozwija centra w Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku. Nad Wisłą pracuje już niemal co piąty...

 • Ukraińskie start-upy wchodzą do Polski

  Ukraińskie start-upy poszukują stabilizacji w Polsce. Wiele z nich zdecydowało się przenieść siedziby do naszego kraju.