• Informacje na temat:

    maczka miesno kostna cena

Artykuły na temat: maczka miesno kostna cena
  • - Ministerstwo rolnictwa, po uzyskaniu opinii członków zespołu ds. alternatywnych źródeł białka, planuje przedłużyć okres stosowania w żywieniu zwierząt pasz GMO do 2024 r - poinformowała wiceminister rolnictwa Ewa Lech.

  • Polska jest za zniesieniem obowiązującego od 2003 r. unijnego zakazu stosowania mączki mięsno-kostnej w paszach dla świń i drobiu, wprowadzonego w reakcji na epidemię choroby wściekłych krów. Polski wniosek trafi w poniedziałek pod obrady ministrów rolnictwa "27".

  • Zwiększenie przychodów do ok. 220 mln w tym roku, otwarcie oddziałów firmy w kilku krajach Unii Europejskiej oraz wprowadzenie na polski rynek śruty z niemodyfikowanej soi - to plany na ten rok firmy Nagrol.

  • 28.01. - NWZA BIG BG. PZU SA - akcjonariusz banku występuje przeciwko swojemu współwłaścicielowi umożliwiając na krótko przejęcie banku przez Deutsche Bank. 4.02. - Warszawski Indeks Giełdowy po raz pierwszy pokonuje historyczne maksimum z 8 marca 1994 roku, czyli 20.760,3 pkt. i osiąga poziom 21.224,6 pkt. 11.04. - RPP w porozumieniu z rządem decyduje o pełnym upłynnieniu kursu złotego. 2.05. - NBP ogłasza dane o deficycie obrotów bieżących w marcu. Przekraczają one poziom 8,3...