• Informacje na temat:

  magazynier zarobki

Artykuły na temat: magazynier zarobki
 • W 2017 roku mediana wynagrodzenia na stanowisku magazyniera wyniosła 2944 zł miesięcznie. 25 proc. z nich zarabiało 2508 zł i mniej. 25 proc. najwyżej zarabiających otrzymywało co najmniej 3400 zł miesięcznie.

 • Kaufland wprowadza wysokie podwyżki dla niemal wszystkich pracowników i gwarantuje im cykliczny wzrost wynagrodzeń. Od 1 marca zarobki 95 proc. pracowników wzrosły średnio o 11 proc. Minimalna pensja na stanowisku kasjer-sprzedawca wynosi teraz 2600 zł brutto na pełen etat. W 2017 roku Kaufland przeznaczy na podwyżki 55 mln zł.

 • Magazynier zarobi najwięcej po 11 latach pracy

  Co czwarty magazynier, którego staż pracy wynosił od 11 do 15 lat, zarabiał w 2013 roku powyżej 4300 zł brutto miesięcznie. Najmniejsze wynagrodzenie otrzymywały osoby pracujące mniej niż rok. Połowa z nich zarabiała poniżej 1990 zł brutto - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak w 2013 roku.

 • Ile zarabia magazynier?

  Zatrudnieni na stanowisku magazyniera odpowiadają za obsługę przepływu materiałów na terenie magazynu. W zakres ich obowiązków wchodzą m.in. załadunek i rozładunek towaru, obsługa urządzeń technicznych i dbałość o utrzymanie porządku. Ile zarabiają?

 • Zarobki osób po 50. roku życia

  W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń 2015, przeprowadzonym przez Sedlak & Sedlak wzięło udział ponad 12 tysięcy osób, którzy w 2015 roku mieli co najmniej 50 lat. Mediana ich wynagrodzeń wyniosła 3900 zł brutto miesięcznie, a zarobki połowy z nich mieściły się w przedziale 2800 zł - 6000 zł brutto na miesiąc. Także i w tej grupie mężczyźni zarabiali więcej od kobiet. Mediana wynagrodzeń panów po...

 • Zarobki w stolicy wciąż najwyższe

  Podobnie jak w latach ubiegłych, w 2009 roku Warszawa była liderem płacowym wśród polskich miast. Mediana wynagrodzeń w stolicy wyniosła 5200 PLN i była o 44 proc. wyższa niż w Krakowie (3600 PLN) i aż o 86 proc. większa niż w Lublinie (2800 PLN).

 • Zarobki Polaków w Holandii

  ...coraz mniej zarobionych pieniędzy przekazują do kraju, a zaczynają wydawać na miejscu. Średnie zarobki i płaca minimalna W 2012 roku w kraju tulipanów polski imigrant mógł średnio zarobić 1 500(...) za 140 godzin pracy. Następnie zarobki wzrastają od 15 proc. do 18 proc. wraz z każdym kolejnym ukończonym rokiem życia (aż do 23 lat). Kwoty podane w tabeli 1. dotyczą osób bezdzietnych. Nie...

 • Rynek pracy w Niemczech i Austrii - co trzeba wiedzieć

  Siedem lat po przystąpieniu Polski do Unii będziemy mogli legalnie pracować w Niemczech i Austrii. Dowiedz się, jakie tam są zarobki.

 • Ile zarabia magazynier?

  Zatrudnieni na stanowisku magazyniera odpowiadają za obsługę przepływu materiałów na terenie magazynu. W zakres ich obowiązków wchodzą m.in. załadunek i rozładunek towaru, obsługa urządzeń technicznych i dbałość o utrzymanie porządku. Ile zarabiają?

 • Jak wynika z raportu międzynarodowej giełdy transportowej Teleroute, od początku tego roku sytuacja w branży transportowej systematycznie się poprawia. Widoczny wzrost zamówień spowodował też zwiększone zapotrzebowanie na nowych pracowników, co potwierdzają dane serwisu Pracuj.pl.