• Informacje na temat:

  mailru

Artykuły na temat: mailru
 • Władze Ukrainy wprowadziły sankcje przeciwko osobom fizycznym i firmom z Rosji oraz z kapitałem rosyjskim, wśród których znalazły się popularne serwisy internetowe, takie jak Yandex, Mail.ru, Odnoklassniki oraz VKontakte. Dostęp do tych serwisów zablokowano.

 • W rosyjskim podziemiu przestępczym oferowane są setki milionów skradzionych przez hakerów danych - głównie nazw użytkowników z hasłami dostępu do e-maila, a także kont na różnych portalach - pisze w środę Reuters, powołując się na eksperta.

 • Blisko 5 mln haseł do poczty Gmail w sieci

  Lista haseł i adresów poczty Gmail zawierająca blisko 5 mln rekordów została upubliczniona na jednym z rosyjskich for internetowych. Opublikowano dane także polskich użytkowników. To już kolejna w ostatnim czasie tego rodzaju publikacja, jednak wszystko wskazuje na to, że dane te nie zostały skradzione, wyeliminowano także możliwość ich wycieku.

 • "My hodujemy krowę, a oni ją doją". Rosja uderza politycznym podatkiem w Google i Apple

  Nowy polityczny podatek ma podciąć skrzydła amerykańskim korporacjom i jeszcze bardziej zwiększyć przewagę rosyjskich konkurentów.

 • Eurointernautów najwięcej w Rosji

  Najwięcej, bo aż 47 mln europejskich internautów, w 2012 roku mieszkać będzie w Rosji. Na rynku tym zarabiać będą przede wszystkim lokalne firmy - podał niedawno "The New York Times", powołując się na dane analityków ING Bank.

 • Najpotężniejsi gracze branży internetowej, prelegenci z kilkunastu krajów świata, okazja do wymiany doświadczeń i zdobycia unikalnej wiedzy - oto, czego mogą spodziewać się uczestnicy międzynarodowej konferencji na temat internetu w Europie Środkowo-Wschodniej - INTERNET CEE. Wydarzenie zaplanowane jest na 28-29 października 2008 w Warszawie.

 • Rosyjskie ręce sięgnęły Stanów

  Facebook sprzedał 1,96 proc. swoich akcji za 200 mln USD rosyjskiej firmie internetowej Digital Sky Technology. Portal wart jest teraz 10 mld USD.

 • Kto żyw opuszcza Rosję i "nie planuje powrotu"

  Paweł Durow, twórca największego w Rosji portalu społecznościowego VKontaktie opuścił Rosję i "nie planuje powrotu" - podał we wtorek portal Techcrunch.com, a za nim media rosyjskie. Durow oświadczył, że Rosja jest "niekompatybilna z biznesem internetowym".

 • Najbardziej wpływowi ludzie biznesu

  Agencja prasowa Bloomberg opublikowała kolejny ranking najbardziej wpływowych ludzi biznesu. Liderem stawki okazał się amerykański inwestor giełdowy i społecznik Warren Buffett, a do pierwszej dziesiątki zestawienia dostał się także Mark Zuckerberg - 28-letni założyciel portalu społecznościowego Facebook. O trzy miejsca wyprzedziła go Ginni Rometty, uznana przez magazyn Fortune za najbardziej wpływową kobietę świata biznesu.

 • Raport bieżący nr 66/2009 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd BANKIER.PL Spółka Akcyjna z siedzibą...