• Informacje na temat:

  majątek putina

Artykuły na temat: majątek putina
 • Putin blokuje transakcję Rosnieftu

  Prezydent Rosji Władimir Putin zablokował w ubiegłym tygodniu udział Rosnieftu w prywatyzacji spółki naftowej Basznieft; szefem Rosnieftu jest Igor Sieczyn, jeden z jego najbliższych współpracowników. "Putin hamuje apetyt Sieczyna" - pisze magazyn "American Interest".

 • Siergiej Pugaczew, znany niegdyś jako "bankier Putina" wystąpił z pozwem przeciwko Rosji o 12 miliardów dolarów odszkodowania.

 • Rosja: Putin podpisał ustawę o amnestii

  Prezydent Rosji Władimir Putin podpisał ustawę przewidującą legalizację aktywów i rachunków bankowych posiadanych za granicą przez obywateli Rosji po ich dobrowolnym zadeklarowaniu. Legalizacja nastąpi bez kontroli ze strony rosyjskich służb podatkowych.

 • Soros gotów zainwestować na Ukrainie 1 mld dolarów

  Amerykański inwestor George Soros zadeklarował w opublikowanym w poniedziałek wywiadzie dla austriackiego dziennika "Der Standard", że jest gotów zainwestować na Ukrainie 1 mld USD i zaapelował do Zachodu o pomoc w zwiększeniu jej atrakcyjności dla inwestorów.

 • Abramowicz łączony przez szwajcarską policję z praniem pieniędzy

  Rosyjski miliarder Roman Abramowicz nie otrzymał zgody na osiedlenie się w Szwajcarii; szwajcarska policja zgłosiła obawy dotyczące jego związków z przypadkami prania pieniędzy i z grupami przestępczymi - podały w środę brytyjskie media.

 • W Rosji zmiana w czołówce najbogatszych

  Jak podał "Forbes" w Rosji nastąpiła zmiana na czele rankingu najbogatszych. Najbogatszym Rosjaninem przestał być Władimir Potanin, a został nim współwłaściciel koncernu gazowego Nowatek Leonid Michelson.

 • Ruszają śledztwa w sprawie dokumentów z Panamy

  Hiszpański rząd zdecydował poddać inspekcji podatkowej osoby wymienione w "dokumentach panamskich". Jeśli ich działalność finansowa w Panamie została zgłoszona do Urzędu Skarbowego, nic im nie grozi. Jeżeli tego nie zrobili, będą musieli zapłacić równowartość 150 procent ukrytej sumy.