• Informacje na temat:

  majchrzak krzysztof

Artykuły na temat: majchrzak krzysztof
 • Chodzę z wnukiem na basen. Ostatnio z szafki w szatni zginął mój telefon komórkowy. Ktoś się do niej włamał, mimo że każdy dostaje specjalny kod. Obsługa basenu twierdzi, że pracownicy nie mogą pilnować każdej szafki. Czy mają rację? Krzysztof, Świdnica...

 • Rada Nadzorcza Kompanii Węglowej odwołała prezesa Krzysztofa Sędzikowskiego

  Rada Nadzorcza Kompanii Węglowej (KW) odwołała w środę ze stanowiska prezesa spółki Krzysztofa Sędzikowskiego - podało biuro prasowe Ministerstwa Energii. Przez najbliższe trzy miesiące obowiązki prezesa tej największej spółki będzie pełnił członek jej rady nadzorczej Tomasz Rogala.

 • Kupiłem w internecie wiertarkę. Paczkę odebrałem po 5 dniach od dostania awizo. Chcę odstąpić od umowy. Czy czas na rezygnację liczyć mam od daty, kiedy listonosz zostawił awizo? Krzysztof, Nowa Ruda.

 • Krzysztof Szlaga nowym prezesem Bogdanki

  Rada nadzorcza Bogdanki odwołała z zarządu spółki z dniem 31 marca prezesa Zbigniewa Stopę i trzech innych członków zarządu - Waldemara Bernaciaka, Piotra Janickiego i Jakuba Stęchłego. Nowym prezesem został Krzysztof Szlaga.

 • Herbert Wirth odwołany z funkcji prezesa KGHM. Nowym prezesem Krzysztof Skóra

  Rada nadzorcza KGHM Polska Miedź odwołała prezesa KGHM Herberta Wirtha i powołała na to stanowisko Krzysztofa Skórę - poinformowała spółka w komunikacie.

 • Rada nadzorcza spółki Przewozy Regionalne powołała na stanowisko p.o. prezesa zarządu Krzysztofa Mamińskiego - poinformowała spółka w komunikacie. Jednocześnie ze stanowiska członka zarządu - dyrektora ds. eksploatacyjno - technicznych został odwołany Dariusz Liszewski.

 • Nowe monety kolekcjonerskie: 35. rocznica pacyfikacji kopalni "Wujek"

  14 grudnia 2016 roku Narodowy Bank Polski wprowadza do obiegu srebrną monetę o nominale 10 zł 35. rocznica pacyfikacji kopalni "Wujek".

 • Małgorzata Sadurska kandydatem na członka zarządu PZU

  Ustępująca szefowa Kancelarii Prezydenta Małgorzata Sadurska jest kandydatem na członka zarządu PZU - poinformował w czwartek w Sejmie przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Henryk Kowalczyk. Sadurska złożyła rezygnację z funkcji szefowej Kancelarii Prezydenta, przestanie pełnić funkcję w KPRP od poniedziałku 12 czerwca.

 • Śląskie kopalnie nie mają co liczyć na ulgę podatkową

  Nie będzie niższej akcyzy od prądu wykorzystywanego przy wydobyciu węgla kamiennego. Potrzebna była na to zgoda Komisji Europejskiej. Z informacji "DGP" wynika, że się jej nie doczekamy.

 • Nowe moce, nowe prądy

  Transformacja energetyczna już trwa, a jej dynamika pozwala mówić o rewolucji. Na rynku energii więcej władzy będą mieli odbiorcy energii. Pojawią się nowi, silni gracze, zdolni zmieniać reguły gry.