• Informacje na temat:

  makler zarobki

Artykuły na temat: makler zarobki
 • Jakie kierunki studiów zapewniają Amerykanom najwyższe zarobki?

  ...w serwisie Praca INTERIA.PL Powszechnie uważa się, że zarobki maklerów z Wall Street są zbyt wysokie. Makler podejmuje decyzje na podstawie informacji generowanych przez odpowiednie programy finansowe, które dostarczają niemal gotowych odpowiedzi. Mimo tego, zarobki w tej grupie zawodowej pozostają bardzo wysokie. Nie zmienia tego nawet fakt, że w ciągu ostatnich 10 lat tylko trzech maklerów...

 • GUS podał dane o wynagrodzeniach Polaków w styczniu 2019 r.

  Przeciętne wynagrodzenie brutto w sektorze przedsiębiorstw w styczniu 2019 roku wyniosło 4931,8 zł, co oznacza wzrost rok do roku o 7,5 proc. - podał Główny Urząd Statystyczny. Zatrudnienie w tym sektorze rok do roku wzrosło o 2,9 proc.

 • Deloitte: Finanse i IT to najatrakcyjniejsze branże dla studentów

  Branżę IT i finanse studenci uznali za najbardziej przyszłościowe pod względem szans zatrudnienia - wynika z badania firmy doradczej Deloitte. Najważniejszym dla respondentów kryterium wyboru miejsca pracy okazał się prestiż pracodawcy, a nie zarobki.

 • Warszawska giełda traci na znaczeniu. Rządowa strategia dla rynku kapitałowego może być spóźniona

  Rząd deklaruje ułatwienia dla inwestorów i emitentów giełdowych. Może jednak nie zdążyć z ich realizacją. Rządowa strategia dla rynku kapitałowego może być spóźniona. GPW powoli staje się skansenem. GPW staje się skansenem. Inwestorzy i emitenci oczekują zmian ułatwiających dostęp do rynku.

 • Najbardziej przepłacane zawody!

  ...i sztucznie utrzymywaną niską liczbę ortodontów na rynku pracy (wynikającą właśnie z prób zachowania wysokich pensji). Powszechnie uważa się, że zarobki maklerów z Wall Street są zbyt wysokie. Makler(...) tak proste do sprecyzowania. Jak widać na powyższym wykresie, lista przepłacanych zawodów jest bardzo zróżnicowana. Przepłacani są zarówno bagażowi na lotniskach jaki i maklerzy z Wall Street...

 • Bogaci ekonomiści zdarzali się w historii

  Dlaczego ekonomiści nie są zazwyczaj szczególnie bogaci, choć sprawiają wrażenie, że wiedzą wszystko o teorii i praktyce ekonomii? John Kenneth Galbraith odpowiadał, że w tym, co jest do opanowania w sztuce robienia pieniędzy, nie ma po prostu nic pewnego. Gdyby było, to po odpowiednio intensywnych studiach bogaczem byłby każdy z IQ wyższym niż przeciętne.

 • Biedni pracujący. Harują, lecz nie stać ich na jedzenie i leki

  ...sytuację zmieniły dopiero zawirowania związane z  utratą zatrudnienia, chorobą lub kłopotami rodzinnymi. - To  był czas rozbudzonych apetytów na wysokie i szybkie zarobki.  Giełda w latach 90. kojarzyła się z kolejnym etapem rozwoju  ludzkości. W pracy dyskutowaliśmy o polskim Wall Street -  wspomina początki pracy w domu maklerskim Andrzej. Swoją  karierę zaczynał od obsługi klienta. Szybko...

 • Mamy za sobą bardzo udaną sesję na GPW. W przeciwieństwie do kilku wcześniejszych dni zaczynających się od luk hossy a następnie przynoszących spadki, tym razem byki przez całą sesję miały zdecydowaną kontrolę nad rynkiem. Indeksy solidarnie zyskały na wartości przy sporym obrocie wskazując.

 • Jakie kierunki studiów zapewniają Amerykanom najwyższe zarobki?

  Co łączy 10 kierunków studiów po których Amerykanie zarabiali najwięcej w 2010 roku? Wszystkie są związane z zaawansowaną matematyką.

 • Zarobki prezesa jawne!

  KPWiG odrzuciła wnioski Comarchu, Dębicy i Profi o utajnienie wynagrodzeń menedżmentu. Spółki muszą zatem ujawnić, ile zarobili poszczególni członkowie zarządu i rad nadzorczych. Inaczej narażą się na sankcje.