• Informacje na temat:

  malbork inwestycje

Artykuły na temat: malbork inwestycje
 • Praca sezonowa w Niemczech to dla Polaków dobry interes

  ..., dużo więcej w porównaniu do polskich pensji. Jestem tu na pełnej umowie przez 3 miesiące - mówi Polka. Pan Krzysztof z Malborka przyjechał do farmera piąty raz z rzędu. W kraju pracuje dorywczo na(...) sezonowych. Polscy pracownicy nie łamią sobie tym głowy. Stefan z Malborka ma w Polsce rodzinę na utrzymaniu i jak zapewnił, "będę tu przyjeżdżał, dopóki sił mi starczy". Alexandra Jarecka, Redakcja...

 • Inwestycje warte 1,1 mld zł - w ośmiu obszarach miejskich

  63 przedsięwzięcia o wartości 1,1 mld zł zostaną zrealizowane na obszarach wokół ośmiu miast w regionie pomorskim, z wyłączeniem Trójmiasta. Pieniądze mają pochodzić głównie z RPO na lata 2014-2020. Szacunkowa wartość unijnego dofinansowania to ok. 700 mln zł.

 • Prawie 2 mld zł wyniosła pomoc, jaką otrzymała Polska w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Wsparcie przeznaczono m.in. na inwestycje w dziedzinie ochrony środowiska, innowacje w energetyce czy poprawę infrastruktury transportowej.

 • Nowy silos w Cukrowni Kluczewo w Stargardzie

  Nowy silos cukru, inwestycję Krajowej Spółki Cukrowej, otwarto w Cukrowni Kluczewo w Stargardzie (Zachodniopomorskie). Cukrownia ma być teraz samowystarczalna w produkcji i magazynowaniu cukru.

 • Pasażer pojedzie dłużej drogim pendolino

  W nowym rozkładzie jazdy czasy przejazdu pociągów będą dłuższe nawet tam, gdzie zakończono wielomiliardowe inwestycje.

 • Branża budowlana: Krótkotrwałe załamanie czy zapowiedź kryzysu?

  Firmy z branży infrastrukturalnej już od dłuższego czasu mówią o potrzebie nowych zleceń publicznych. Ich brak odbija się bowiem na kondycji przedsiębiorstw. Pod koniec lipca spore zwolnienia zapowiedziała Skanska, argumentując swoją decyzję "gorszą koniunkturą gospodarczą" i zmniejszeniem liczby przetargów. W ostatnim tygodniu do tych głosów dołączył się GUS. Spadek w budownictwie w stosunku do lipca ubiegłego roku wyniósł aż 18 procent - poinformował. Czy to zapowiedź nowego kryzysu w...

 • STRABAG wybudował most na Nogacie w Malborku

  * Nowy most w Malborku już przejezdny * Zbudowany jest w technologii nasuwania podłużnego * To iInwestycja likwidująca korki drogowe na wjeździe do miasta.

 • EFH wybuduje w Malborku

  Europejski Fundusz Hipoteczny rozpoczyna inwestycję hotelową w Malborku. W bezpośrednim sąsiedztwie krzyżackiego zamku powstanie czterogwiazdkowy hotel. Będzie on współgrać z koncepcją urbanistyczno-architektoniczną zamku oraz miasta Malbork. Termin rozpoczęcia budowy przewidywany jest na październik 2008 roku.

 • Raport bieżący nr 35/2008 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Europejskiego Funduszu Hipotecznego...