• Informacje na temat:

  mały browar koszty

Artykuły na temat: mały browar koszty
 • ​Pracujący biedni: Harują, ale zarabiają grosze. Jest ich w Polsce coraz więcej

  ...przejedli oszczędności, potem cięli koszty. Wyjścia na miasto, jedzenie w knajpach, rozrywki, używki. Ale było za mało. Pod nóż poszedł też angielski, szkółka pływacka i narty dzieci. Rozrywka(...) szerokie, jak wówczas. Wprawdzie robotników w dawnym tego pojęcia rozumieniu niemal nie ma, ale do starych, wykluczonych grup dołączyły nowe. Ci najbiedniejsi mieszkają głównie w małych...

 • Planowana obniżka akcyzy na piwo ma być impulsem do zwiększania produkcji - wyjaśnia resort finansów. Zdaniem przedstawiciela browarów rzemieślniczych Marka Kamińskiego na tej zmianie najbardziej zyskają duże browary regionalne, a najmniej - małe, rzemieślnicze.

 • Piwo warzone domowym sposobem zdobywa rynek

  Nawet już kilkanaście tysięcy osób warzy w Polsce piwo domowym sposobem. Zainteresowanie nadal rośnie.

 • Urzędnicy skarbowi kontrolują maluczkich i zostawiają w spokoju grube ryby - tak powszechnie uważamy. Ale to jedna strona medalu. Podatnicy też mają wiele na sumieniu. Prowadzą wojnę ze skarbówką, w której wszelkie chwyty są dozwolone.

 • 2500 franków miesięcznie dla każdego. Bezwarunkowo. Stworzą raj na ziemi?

  Ludzie od zawsze wyobrażali sobie świat bez pracy, świat, w którym można rozwijać swoje pasje i zainteresowania, jednocześnie nie troszcząc się o swój byt. Takim miejscem był raj. Jednak sielanka nie trwała zbyt długo i ludzie zostali wygnani z Edenu na skutek grzechu pierworodnego. Od tego czasu człowiek musi pracować w pocie czoła, aby przetrwać. Dzisiaj jako ludzkość rozwinęliśmy się do tego stopnia (w zasadzie to tylko najbogatsze kraje), że nieśmiało wysuwane są pomysły, abyśmy my sami,...

 • Browary: Polacy chętnie piją radlery i piwa specjalne

  Po słabszym ubiegłym roku polskie browary liczą na stabilizację, a nawet niewielką poprawę w 2014 r. Wzrostu sprzedaży oczekują w czerwcu, kiedy ruszą piłkarskie mistrzostwa świata w Brazylii. Mimo to raczej nie ma szans na powtórzenie rekordowo wysokich poziomów z 2012 roku. Browary, zgodnie z preferencjami konsumentów, stawiają na radlery, piwa smakowe oraz specjalne.

 • Nie każdy wydatek to zbrodnia, nie zawsze konkurencja i wolny rynek to recepta - przekonuje Lech Kaczyński, kandydat na prezydenta.

 • Najciekawsze projekty są jeszcze przede mną - mówi Jan Kulczyk, jeden z najbogatszych Polaków. W ich realizacji bardzo by się przydała jedna rzecz - uproszczenie systemu fiskalnego, czego zwieńczeniem byłoby wprowadzenie podatku liniowego.