• Informacje na temat:

  manager projektu zarobki

Artykuły na temat: manager projektu zarobki
 • Świetne zarobki i ciekawa praca to twoje marzenie? Zostań programistą

  ...z Tobą wyniki i zarekomenduje, który kurs powinieneś wybrać. Jeżeli się zdecydujesz na kurs, to będzie Twój pierwszy krok do zmiany kariery.  Bożena Jamka-Czyż, manager projektu Reaktor w szkole PWN(...) określonych operacji. Programiści back-end projektują mechanizmy, na podstawie których funkcjonuje cała aplikacja. Java, Ruby czy Python?  Podczas zajęć praktycznych w krótkim czasie najpopularniejsze...

 • PMI: Stagnacja w sektorze przemysłowym

  Jak podała firma Markit Economics w lipcu 2016 indeks PMI Polskiego Sektora Przemysłowego (Wskaźnik Managerów Logistyki) wyniósł 50,3 pkt. wobec 51,8 pkt. w miesiącu poprzednim. Jest to najniższa wartość PMI od września 2014 roku. Zdaniem analityków to ostrzeżenie dla naszej gospodarki.

 • Jakie są zarobki w firmach farmaceutycznych?

  ...miesięczne wynagrodzenia w złotych brutto dla osób pracujących na pełny etat, uśrednione dla terytorium Polski. Jak wyglądają zarobki w branży farmaceutycznej? Większe zapotrzebowanie na suplementy diety(...), key account manager w obszarze lecznictwa zamkniętego, key account manager w obszarze sieci aptek czy medical science liaison. Poszukiwani także będą specjaliści znający dobrze jeden-dwa obszary...

 • Wielkie obawy, wielkie okazje

  Uważamy, że III kwartał będzie okresem przejściowym, w którym zaobserwujemy stałe pogarszanie się spreadów kredytowych, prowadzące ostatecznie do odwrócenia krzywej dochodowości pod koniec tego roku lub na początku 2019 r. Mimo iż samo w sobie odwrócenie krzywej dochodowości nie powoduje recesji, naszym zdaniem połączenie coraz bardziej agresywnej retoryki Rezerwy Federalnej i przegrzanej gospodarki może skrócić drogę do recesji.

 • Top 6 zawodów przyszłości - prognoza na najbliższych... 12 miesięcy!

  Programista stron internetowych, robotyk, projektant interfejsów, project manager, serwisant sprzętu elektronicznego i trener personalny to zawody, w których można zrobić największą karierę - nie za trzy czy 10 lat, ale jeszcze w tym roku. Jak są zarobki w tych branżach i ile czasu potrzeba, by nabyć kwalifikacje niezbędne do zdobycia tego typu pracy?

 • Młodzi specjaliści IT otwierają się na contracting - chcą szybko zdobyć doświadczenie i zarabiać krocie!

  Według najnowszych danych firmy Sedlak&Sedlak absolwenci kierunków informatycznych w naszym kraju już na początku kariery mogą liczyć na wynagrodzenie rzędu 4000 zł. netto, a starsi specjaliści IT w dużych firmach zatrudniających powyżej 1000 pracowników zarabiają średnio ponad 9000 zł. miesięcznie. Z powodu znacznych dysproporcji płac w branży IT, z roku na rok rośnie liczba młodych osób zainteresowanych contractingiem, który pozwala na szybkie zdobycie zróżnicowanego doświadczenia, a te...

 • Trzy specjalizacje IT, na które warto postawić w 2017 roku

  Zastanawiasz się, jaki zawód wybrać? Sprawdź, na czym polega praca i jakie są zarobki najbardziej pożądanych specjalistów IT.

 • Drakońskie kary dla zarządzających. Menedżer zapłaci cztery miliony kary, a jego żona dwa

  Rząd proponuje nawet 4 mln kary dla członków zarządu spółek publicznych za niewłaściwe wypełnianie obowiązków informacyjnych. Członkowie ich najbliższej rodziny będą mogli być ukarani kwotą 2 mln zł.

 • Specjaliści IT jeszcze przed trzydziestką zarabiają ponad 10 tys. zł miesięcznie

  ...zarobki przekraczające 10 000 zł osiąga wiele osób jeszcze przed 30. rokiem życia. - Polski rynek IT rozwija się dynamicznie już od wielu lat. Na razie nic nie wskazuje, aby ten trend miał wyhamować(...) "information technology outsourcing" oraz "research & development" liczących od kilkudziesięciu osób do kilku tysięcy specjalistów - mówi Aleksandra Kujawa, Business Unit Manager Antal IT Services...

 • Startupy: Cudze chwalicie, swoje znacie?

  Jako polski, dojrzały startup, który odniósł międzynarodowy sukces wymienia się najczęściej Brand24, platformę do monitoringu marki w internecie. Wymyślili ją w 2011 roku trzej studenci Politechniki Wrocławskiej: Michał Sadowski, Piotr Wierzejewski i Karol Wnukiewicz.