• Informacje na temat:

  mandat platnosc przez internet

Artykuły na temat: mandat platnosc przez internet
 • Kiedy przedawniają się różne płatności

  W listach do naszej redakcji wiele osób pyta, po jakim czasie... nie muszą płacić zaległej faktury czy mandatu. Nasi eksperci wyjaśnią, jakie są okresy przedawnienia różnych roszczeń, podpowiedzą, jak postąpić, gdy mamy zaległości sprzed lat.

 • Za mszę w kościele zapłacimy online

  Polacy na dobre przyzwyczaili się do płatności przez internet. W ostatnich miesiącach przybyło miejsc i usług, za które możemy wnieść opłatę online. W 2019 r. przez internet dokonamy płatności za przejazd autostradą, opłacimy mandat czy... zamówimy online mszę w kościele.

 • Co zrobić, gdy bank zablokuje nam środki na koncie?

  Według prawa, w obliczu pewnych sytuacji bank, w którym posiadamy jakiekolwiek środki - ma obowiązek je nam zablokować. Co zrobić, kiedy spotka nas takie zdarzenie? Jak postępować w relacjach z bankiem? Na co bank może sobie pozwolić, a kiedy łamane jest prawo?

 • Za dwa tygodnie na brytyjskich autostradach pojawią się opłaty dla zagranicznych ciężarówek

  Wprowadzenie opłat za autostrady w Wielkiej Brytanii tylko dla obcokrajowców jest sprzeczne z unijnymi przepisami i zaszkodzi rynkowi - ocenia Jan Buczek, prezes Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce. Za dwa tygodnie zaczną obowiązywać opłaty, które wyniosą nawet 1000 funtów za rok.

 • Raport bieżący nr 46/2006 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Spółki Travelplanet.pl SA informuje,...

 • PIT Last Minute: Ostatnie minuty na przelew podatku

  Złóż PIT, nawet jeżeli nie masz pieniędzy na zapłatę podatku. Osobom, które nie zapłacą i jednocześnie nie złożą zeznania, grozi wysoka kara grzywny. Co więcej, po 30 kwietnia nie będzie już możliwe wspólne rozliczenie z małżonkiem lub samotnie wychowywanym dzieckiem.

 • Zapisa czata z doradcą podatkowym Arturem M. Brzezińskim

  Poniżej zapis wybranych kwestii z dzisiejszego czata z doradcą podatkowym Arturem M. Brzezińskim. Czat zorganizowały wspólnie serwisy Biznes i CZATeria.

 • Raport bieżący nr 76/2010 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Działając na podstawie §5 ust. 1 pkt...