• Informacje na temat:

  mapa anglia

Artykuły na temat: mapa anglia
 • Fasola) ma na koncie 70 mln funtów, ale jest w permanentnej depresji. Mapa szczęścia na świecie w ogóle nie pokrywa się z mapą poziomu zamożności w społeczeństwie. O.: Czy są psychologiczne...

 • Podczas II wojny światowej ponad 79-tonowy transport polskiego złota pokonał dziesiątki tysięcy kilometrów i kilka kontynentów. Śniatyń, Konstanca, Ankara, Bejrut, Tulon, Dakar, Lorient, Casablanca, Fort Kayes, Nowy Jork, Ottawa i Londyn to tylko niektóre z punktów na mapie jego ewakuacji. Skrzynie z cennym kruszcem przewożono ciężarówkami, autobusami, koleją, na pokładzie krążowników, tankowców i niszczycieli.

 • Nawet 3500 euro za miesiąc pracy wakacyjnej w Niemczech

  ...wakacje - komentuje Tomasz Hanczarek. Anglia będąca do niedawna najpopularniejszym kierunkiem wybieranym przez Polaków w celach emigracji zarobkowej, w ostatnim czasie traci na znaczeniu. Obecnie na...

 • Wprawdzie Bank Anglii jednomyślnie nie zmienił dzisiaj parametrów polityki monetarnej, co było powszechnie oczekiwane, to zapiski z tego posiedzenia pokazały, że członkowie tego gremium wolą pozostać ostrożni w temacie dalszych posunięć będąc gotowi zarówno na podwyżkę stóp, jak i obniżkę w perspektywie najbliższych kilkunastu miesięcy. Wprawdzie prognozy wzrostu gospodarczego na ten rok zostały podniesione do 2,0 proc. z 1,4 proc. w listopadzie, to inwestorzy zwrócili bardziej uwagę na fakt...

 • O tym musisz wiedzieć przed wyjazdem na Wyspy

  Tomek mieszkał w Londynie półtora miesiąca. Po powrocie do kraju okazało się, iż stracił około 6 tys. zł i niewiele zyskał. - Gdybym lepiej przygotował wyjazd, może wszystko potoczyłoby się inaczej - mówi chłopak.

 • Elemental Holding - lider w recyklingu metali nieżelaznych - w 2016 roku wypracował skonsolidowane przychody na poziomie 1 009,71 mln zł. Spółka zwiększyła narastający zysk netto przypadający akcjonariuszom podmiotu dominującego o ponad 11,4%, do 50,76 mln zł. EBIDTA wyniosła 71,26 mln zł, czyli o ok 17% więcej rok do roku.

 • A ty masz punkty za pochodzenie?

  Dyplomy, kursy, staże, języki - to już za mało, żeby zdobyć dobrą pracę. Dziś liczy się jeszcze to, z jakiego jesteś domu. Dopiero to ustawia cię w życiu.

 • Sezon urlopowy coraz bliżej, a w związku z tym wielu Polaków planuje już najbliższe wczasy. Niestety, wakacje to nie tylko czas wypoczynku i zabawy, ale również wzmożonego działania przestępców, szabrujących mieszkania wycieczkowiczów. Jak się przed tym uchronić?

 • Szef Strabaga: Czas na inwestycje kolejowe

  O tym, jak taniej budować drogi zachowując ich wysoką jakość, o dużym znaczeniu polskich podwykonawców, wątpliwościach międzynarodowych inwestorów i nadziejach, że rząd nie pójdzie na konfrontację mówi Interii Alfred Watzl, członek zarządu Strabag Polska, w rozmowie z Pawłem Czuryło.

 • Hakerzy mogą zniszczyć GPS, potrzebne nowe rozwiązania

  Ataki hakerskie skierowane na system nawigacyjny statków, oparty na pozycjonowaniu GPS, zagrażają zatrzymaniem transportu masowego. Już obecnie tworzone są nowe rozwiązania, oparte na starych technologiach pozycjonowania radiowego.