• Informacje na temat:

  mapa autostrad polskich

Artykuły na temat: mapa autostrad polskich
 • Praca dla specjalistów ds. księgowości również w mniejszych miastach

  ...języki obce o powstaniu SSC w dużych polskich aglomeracjach miejskich decydują również inne czynniki. Przede wszystkim budowa centrum musi być ekonomicznie uzasadniona. Większość firm przed wdrożeniem(...)" - przeciętny okres zwrotu z tego rodzaju inwestycji wynosi trzy lata. Dodatkowe znaczenie ma infrastruktura (dobra komunikacja z innymi ośrodkami poprzez połączenia lotnicze, autostrady oraz kolej) oraz...

 • Rola Polski na transportowej mapie Europy byłaby większa, gdyby powstały u nas nowoczesne huby logistyczne. Pytanie: jak wykreować taki europejski węzeł?

 • 14 firm w krakowskiej SSE zadeklarowało 298 mln zł na inwestycje

  ...oraz południowej granicy Polski. Autostrada A4 zapewnia szybkie połączenie z Niemcami. Lotnisko Kraków-Balice jest największym lotniskiem w Polsce poza Warszawą, obsługującym ponad 60 kierunków w Europie(...). Strefa rozpatruje zgłoszenia zarówno od firm z sektora stricte przemysłowego, jak również, między innymi z branży ICT czy R&D. Rynek pracy Kraków jest jednym z wiodących polskich ośrodków...

 • Kolej na mieszkania i szybkie drogi

  Inwestycje infrastrukturalne to jest sztafeta. Jeden rząd odchodzi, drugi przychodzi, a projekty są w toku i trzeba je realizować. My obecnie wykonujemy karne okrążenie, ale wchodzimy też w fazę realizacji projektów, których nasi poprzednicy, z niewiadomych dla mnie powodów, nie podjęli - mówi Andrzej Adamczyk, szef resortu infrastruktury i budownictwa.

 • Szok na rynku pracy

  ...w przyszłym roku, ale już teraz brakuje 200 tys. budowlańców, firmy nie przyjmują nowych zleceń, odwoływane są przetargi, a o budowie na czas stadionów, autostrad i hoteli w związku z Euro 2012 nie ma(...) niemiecki (kontrakty na pracę w kraju od 6 do 12 lat). - W warunkach polskich korzystniejszy wydaje się system niemiecki - uważa. Proponuje tez rozszerzenie kształcenia studentów zagranicznych na uczelniach...

 • Ponad 4,7 mld zł - tyle w ciągu ostatnich czterech lat wpłynęło na konto KFD z tytułu opłat drogowych

  Wpływy do Krajowego Funduszu Drogowego po czterech latach od wprowadzenia elektronicznego systemu poboru opłat drogowych viaTOLL wyniosły 4,7 mld złotych.

 • Goodman i Zalando wybudują największe centrum logistyczne w Polsce

  Grupa Goodman, globalny ekspert w dziedzinie budowy i zarządzania nieruchomościami logistycznymi, podpisała umowę na wybudowanie pierwszego polskiego centrum logistycznego dla Zalando, wiodącej platformy modowej online w Europie.

 • Polska bramą do Europy na Nowym Jedwabnym Szlaku

  Trwa wizyta prezydenta Chin, Xi Jinpinga, w Polsce. Ta pierwsza od kilkunastu lat podróż chińskiej głowy państwa "nad Wisłę" budzi duże nadzieje po stronie polskiej. Związane są one ze zniesieniem embarga na import polskich jabłek, czy inwestycjami infrastrukturalnymi w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku. Niezależnie od tego, jakie ostatecznie będą efekty tej wizyty, jest ona dobrą okazją do

 • Jedna z największych firm odzieżowych na świecie - H&M - otworzy swój salon w Galerii Libero. Sklep tej szwedzkiej marki, w katowickim projekcie realizowanym przez Echo Investment, dysponować będzie 1800 m kw. powierzchni.

 • Prezes T-Mobile dla Interii: zainwestujemy 5 mld zł

  O przyspieszaniu inwestycji, rynkowej konkurencji, nadziejach na uczciwe porozumienie z UKE i o redukcji załogi o 650 osób mówi Adam Sawicki, prezes T-Mobile Polska w rozmowie z Pawłem Czuryło.