• Informacje na temat:

  mapa kolej

Artykuły na temat: mapa kolej
 • Polska mapa wynagrodzeń: Biedniejsze regiony gonią Mazowsze

  W I półroczu 2011 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie w gospodarce narodowej w Polsce wyniosło 3415,63 zł brutto. Płacowa mapa wynagrodzeń Polaków jest jednak bardzo zróżnicowana.

 • Polska i Węgry rozpoczynają współpracę w zakresie kolei dużych prędkości

  Realizacja koncepcji budowy kolei dużych prędkości, zapoczątkowanej podczas wizyty premiera Mateusza Morawieckiego na Węgrzech, staje się coraz bardziej realna - poinformował w wywiadzie dla PAP minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.

 • Polska mapa zamożności. Tu zarobisz najwięcej

  Średnia pensja na Śląsku jest o 1,4 tys. zł wyższa niż w biednych regionach.

 • Utrudnienia na kolei zniknęły. Z internetu

  Wygaszenie przez PKP Informatyka wyszukiwarki połączeń Sitkol odcięło dostęp do ważnej funkcjonalności - zestawienia utrudnień w ruchu na sieci kolejowej. Na szczęście w podstawowej wyszukiwarce rozkładu wdrażana będzie taka opcja.

 • Zarobki w województwie lubelskim w 2017 r.

  Wynagrodzenia w miastach Mapa 1. przedstawia wynagrodzenia w miastach województwa lubelskiego, których przynajmniej 100 mieszkańców wypełniło naszą ankietę. Najwyższe zarobki otrzymali pracownicy zatrudnieni w Puławach (3840 zł brutto). Wynagrodzenia w branżach Branżą o najwyższej medianie wynagrodzeń w województwie lubelskim były technologie informatyczne (4762 zł). Powyżej mediany...

 • Porozumienie z Mińska to dobry sygnał dla złotego. Niepewność wśród inwestorów była już przecież wyraźna. Co to oznacza? Euro spadnie poniżej 4.20 zł a frank poniżej granicy oraz 4.00 zł. A jeśli w przyszłym tygodniu powstanie "mapa drogowa" w sprawie Grecji złotówka wzmocni się o ok. 3-5 groszy.

 • Sprawdź, zanim wyjedziesz do pracy

  ...powiaty właśnie z tego landu. Na czele znajduje się powiat Eichstätt (2,2 proc. pozostających bez pracy), a następne w kolejności to: Neuburg-Schrobenhausen (2,8 proc.), Erding (2,8 proc.), Pfaffenhofen...

 • Premier Morawiecki przedstawi "mapę drogową" realizacji "Piątki PiS"

  We wtorek premier Mateusz Morawiecki przedstawi "mapę drogową" realizacji "Piątki PiS". Wśród zmian są m.in. wprowadzenie 500 plus od pierwszego dziecka, obniżenie stawki PIT z 18 proc. do 17 proc., zerowy podatek dla pracujących do 26. roku życia oraz podwyższenie kosztów uzyskania przychodu.

 • Goodie to nowoczesna i przyjazna platforma zakupowa: bezpłatna aplikacja mobilna i strona www.goodie.pl , dzięki której łatwo znajdziesz najświeższe informacje...

 • Nowe, trudne szlaki na mapie Europy

  Z mozołem powstają projekty infrastrukturalne łączące kraje Europy Środkowej i Wschodniej - tak przecież potrzebne dla likwidacji barier komunikacyjnych i rozwoju regionów. Brak pieniędzy nie zawsze jest głównym powodem. Największy to rozstaw szyn.