• Informacje na temat:

  mapa trasy s7

Artykuły na temat: mapa trasy s7
 • Utrzymywanie firmowej floty często nie jest tanie. Nic dziwnego, że przedsiębiorcy nieustannie szukają sposobów na zmniejszenie kosztów jazdy. Można to zrobić dzięki nowoczesnym systemom monitoringu aut - wystarczy optymalizować trasy przejazdu.

 • Nowe, trudne szlaki na mapie Europy

  Z mozołem powstają projekty infrastrukturalne łączące kraje Europy Środkowej i Wschodniej - tak przecież potrzebne dla likwidacji barier komunikacyjnych i rozwoju regionów. Brak pieniędzy nie zawsze jest głównym powodem. Największy to rozstaw szyn.

 • W tym roku Ryanair oferuje 200 tras polskim pasażerom

  - Irlandzki Ryanair w tym roku ma latać na 200 trasach z 13 polskich lotnisk i planuje przewieźć ponad 11 mln pasażerów - poinformował w środę Juliusz Komorek z Ryanaira. Dodał, że z lotniska w Modlinie linia uruchomi cztery nowe trasy.

 • W 2007 roku władze Prawa i Sprawiedliwości zapowiadały projekt połączenia Zalewu Wiślanego i Zatoki Gdańskiej. Niestety z biegiem lat pomysł ten umarł śmiercią naturalną. Teraz, jak informuje "Puls Biznesu", będący u steru władzy PiS planuje reaktywować inwestycję.

 • Dokąd będziemy mogli polecieć w 2017 roku?

  Skyscanner sprawdził nowe kierunki podróży, które zostaną uruchomione w nadchodzącym roku.

 • Utrudnienia na kolei zniknęły. Z internetu

  Wygaszenie przez PKP Informatyka wyszukiwarki połączeń Sitkol odcięło dostęp do ważnej funkcjonalności - zestawienia utrudnień w ruchu na sieci kolejowej. Na szczęście w podstawowej wyszukiwarce rozkładu wdrażana będzie taka opcja.

 • Mniejsze i większe grzechy taksówkarzy, czyli sposoby, jak oszukać pasażera

  Zbyt duża liczba taksówek i zbyt mała liczba chętnych do podróżowania nimi przyczynia się do tego, że taksówkarze sięgają po nielegalne i nieetyczne formy zarobku. Dzięki nim próbują wyciągnąć od naiwnych klientów jak najwięcej. A z informacji, jakie można znaleźć w internecie aż 78 proc. społeczeństwa ma nieprzyjemne doświadczenia związane z podróżą taxi.

 • 226 mln zł na rewitalizację Parku Śląskiego w Chorzowie

  226 mln zł z unijnej inicjatywy finansowej Jessica zostanie przekazanych w najbliższych latach na rewitalizację Parku Śląskiego w Chorzowie. To największy program inwestycyjny w historii tego obiektu.

 • Konsument nie rozumie geofencingu

  Z raportu, zrealizowanego na zlecanie Grupy AdRetail, wynika, że 83 proc. internautów nie zna pojęcia, które określa szczególny rodzaj wykorzystania geolokalizacji.

 • Jurgiel - wykryte ogniska ptasiej grypy są pod kontrolą

  Dotychczas wykryte ogniska ptasiej grypy są pod kontrolą służb weterynaryjnych - zapewnił w czwartek minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel. Podkreślił, że choroba ta występuje w wielu krajach i trudno jest przewidzieć, gdzie się pojawi, gdyż wirusa przenoszą dzikie ptaki.