• Informacje na temat:

  mapy google

Artykuły na temat: mapy google
 • Praca, w której możesz robić prawie wszystko

  Po masażu i partyjce piłkarzyków leżysz sobie w hamaku z laptopem i zajadasz słodycze, twój pies bawi się obok, a pyszny darmowy obiad niedługo trafi na stół. Sen? Nie! To normalny dzień pracy w Google.

 • Zmiany Google: Czy nowa aktualizacja wpłynie na spadek ruchu?

  21 kwietnia 2015 r. zostanie wprowadzony algorytm Google, który będzie oceniać zgodność stron internetowych z urządzeniami mobilnymi. Zapowiadana zmiana nie jest jednak dużą rewolucją. Gigant z Doliny Krzemowej już od jakiegoś czasu przyzwyczaja webmasterów i projektantów stron do technik mobile.

 • Biznes na peryferiach

  ...i stworzenie dobrej mapy komunikacyjnej. - Ta lokalizacja nie ma właściwie minusów. Doprowadziliśmy kolej, która prowadzi do centrum Krakowa. Mamy duże parkingi, czego nie ma przy biurach w mieście(...). Apple, Google, czy Intel. - Jesteśmy najlepszym przykładem tego, że parki biznesu umiejscowione poza miastem są najlepszym rozwiązaniem - wyjaśnia Alicja Gostek-Świech. - Zachowaliśmy standardy...

 • Comarch: Premiera aplikacji mobilnej "Pielgrzym" na Światowe Dni Młodzieży

  Z myślą o pielgrzymach, którzy przybędą do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży, firma Comarch, wspólnie z Komitetem Organizacyjnym ŚDM Kraków 2016 przygotowała aplikację "Pielgrzym" na urządzenia mobilne.

 • Innowacje wkraczają do turystyki

  Innowacje wkraczają do turystyki. Pozwolą na wirtualnie odwiedziny miejsc przed podróżą, a nawet pomogą uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot lub kłopoty w podróży.

 • W walce ze smogiem inteligentne czujniki włączone do internetu rzeczy

  Większość ludności na Ziemi oddycha zanieczyszczonym powietrzem, a z każdym rokiem rośnie liczba alergików, astmatyków oraz osób cierpiących na inne choroby układu oddechowego. Coraz popularniejsze są mobilne urządzenia do monitorowania jakości powietrza, które pozwalają wychwycić nawet najmniejsze szkodliwe cząsteczki. W walkę smogiem coraz chętniej włączają się także władze i duże firmy technologiczne.

 • Zgodnie z punktem 16 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 795/2008 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 31 października 2008 roku „Dobre...

 • Nowelizacja ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne

  W sobotę weszła w życie nowela Prawa geodezyjnego i kartograficznego. Ustawa bezpłatnie udostępnia dane z zasobów geodezyjnych i kartograficznych dla celów edukacyjnych, badawczych i rozwojowych oraz modyfikuje przepisy o odpowiedzialności zawodowej geodetów.

 • Prawo geodezyjne: W lipcu już nic nie załatwisz

  Rządowy projekt nowelizacji ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne trafi do sejmowej Komisji Infrastruktury.

 • Raport bieżący nr 47/2011 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd spółki MIT Mobile Internet Technology S.A....