• Informacje na temat:

  maria kaczyńska

Artykuły na temat: maria kaczyńska
 • PiS ogranicza wolność gospodarczą i własność prywatną - Platforma Obywatelska

  - Prawo i Sprawiedliwość ogranicza wolność gospodarczą oraz możliwość dysponowania własnością prywatną - oceniły na poniedziałkowej konferencji posłanki PO Dorota Niedziela i Maria Janyska. Teraz gospodarka jest "zakładnikiem ambicji" m.in. prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego - oceniły.

 • Małgorzata Sadurska w zarządzie PZU Życie

  Rada nadzorcza PZU Życie SA powołała do zarządu spółki Małgorzatę Sadurską. Będzie ona pełnić funkcję członka zarządu. W kampanii wyborczej PiS piętnował transfery polityków PO i PSL do państwowych spółek.

 • Małgorzata Sadurska w zarządzie PZU Życie

  Rada nadzorcza PZU Życie SA powołała do zarządu spółki Małgorzatę Sadurską. Będzie ona pełnić funkcję członka zarządu.

 • Anders, senator i minister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów wskazuje, że umowa podpisana w ubiegłym miesiącu podczas Światowej Konferencji Gazownictwa (World Gas Conference) w Waszyngtonie przez polską spółkę PGNiG z dwoma amerykańskimi producentami skroplonego gazu ziemnego (LNG) - Port Arthur LNG oraz Venture Global LNG - o dostawach, począwszy od 2022 r., w sumie 4 mln ton LNG rocznie to ważny krok dla bezpieczeństwa energetycznego Polski i Europy oraz "dla rozkwitu wspaniałej przyjaźni...

 • Opozycja o "Konstytucji biznesu": Zestaw pobożnych życzeń; PiS: krok w dobrym kierunku

  Zestaw pobożnych życzeń, kolejna prezentacja - tak "Konstytucję biznesu" komentowali politycy PO, PSL i Nowoczesnej. "Konstytucja" to krok w dobrym kierunku, dobre propozycje dla przedsiębiorców, które posłużą dobru wspólnemu - kontrowali przedstawiciele władzy.

 • TVN nie zostanie zrepolonizowany?

  Zbliża się reforma rynku medialnego zapowiadana przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Z obozu rządzącego i samych nadawców, takich jak TVN, płyną sygnały, że nie będzie ona radykalna.

 • PO chce podwyższenia kwoty wolnej do 8 tys. złotych

  Podwyższenie kwoty wolnej w PIT do 8 tys. zł z mechanizmem jej waloryzacji i rekompensatami dla samorządów przewiduje projekt PO, nad którym debatował w czwartek Sejm. PiS chce odrzucenia projektu w pierwszym czytaniu, argumentując to troską o finanse państwa. Podwyższenie kwoty wolnej było wyborczym hasłem PiS w ostatniej kampanii.

 • Trump: Będziemy konkurować z Rosją na rynku gazu w Europie

  - USA są teraz jednym z największych producentów gazu i będą z Rosją konkurować na tym rynku w Europie, gdy powstanie gazociąg Nord Stream 2 - zapowiedział prezydent Donald Trump po zakończeniu rozmów z rosyjskim przywódcą Władimirem Putinem.

 • Alicja Barbara Klimiuk pełni obowiązki prezesa Energi

  Rada nadzorcza Energi powierzyła pełnienie obowiązków prezesa Energi Alicji Barbarze Klimiuk w związku z rezygnacją prezesa Daniela Obajtka.

 • Naturalnie polskie wybory nie mogły mieć większego wpływu na kurs EUR/USD (powiedzmy sobie szczerze: nie wpłynęły nań w żaden sposób), ale też tytuł naszego dzisiejszego raportu odnosi się do par EUR/PLN i USD/PLN, o których powiemy za kilka chwil.