• Informacje na temat:

  mark zuckerberg majątek

Artykuły na temat: mark zuckerberg majątek
 • Magazyn "Forbes" opublikował listę najbogatszych

  Na tegorocznej liście najbogatszych ludzi na świecie bezapelacyjnie rządzi Bill Gates. 60-letni amerykański gigant branży informatycznej zarobił w ubiegłym roku 75 miliardów dolarów. Pozostałe miejsca na podium zajęli - według magazynu "Forbes" - Amancio Ortega oraz Warren Buffet.

 • 82 proc. majątku wygenerowanego w 2017 r. trafiło do 1 proc. najbogatszych

  82 proc. majątku wygenerowanego w 2017 r. trafiło do 1 proc. najbogatszych ludzi, podczas gdy najbiedniejsza połowa ludzkości nic nie otrzymała - wynika z opublikowanego w poniedziałek raportu międzynarodowej organizacji humanitarnej Oxfam.

 • W co inwestują bogaci?

  Donald Trump dorobił się na nieruchomościach. Ashton Kuscher ma nosa do spółek technologicznych, a Bono obłowił się na akcjach Facebooka. Polscy celebryci inwestują w gastronomię, budownictwo i transport. Żyłkę do odważnych decyzji ma Robert Lewandowski.

 • Startupy: Cudze chwalicie, swoje znacie?

  Jako polski, dojrzały startup, który odniósł międzynarodowy sukces wymienia się najczęściej Brand24, platformę do monitoringu marki w internecie. Wymyślili ją w 2011 roku trzej studenci Politechniki Wrocławskiej: Michał Sadowski, Piotr Wierzejewski i Karol Wnukiewicz.

 • Najbogatsi mogliby wykupić całe miasta

  Najbogatszy człowiek w USA, a zarazem i na całym świecie, Bill Gates, którego majątek magazyn Forbes ocenia na 77,5 mld dol., byłby w stanie kupić wszystkie domy i mieszkania w Bostonie - wynika z raportu agencji nieruchomości Redfin. W stolicy Massachusetts jest ponad 414 tys. nieruchomości mieszkalnych, a ich szacunkowa wartość to 76,8 mld dol.

 • Facebook zadebiutuje na giełdzie

  - Niezwykle popularny internetowy serwis społecznościowy Facebook zadebiutuje w tym roku na giełdzie nowojorskiej. W środę przedstawiciele Facebooka złożyli wszelkie niezbędne dokumenty do tzw. początkowej oferty publicznej (IPO).

 • Osobom wierzącym jest łatwiej w biznesie

  Wspólną cechą Romana Kluski, Jan Kulczyka, Bernarda Arnault, Amancio Ortegi, Carlosa Slim Helú, czy też braci Albrecht, jest nie tylko ogromny majątek. Wszyscy są również osobami wierzącymi. - Wiara pomaga w życiu, a biznes to życie. Tym, którzy czują, że nie są sami, łatwiej osiągnąć sukces - mówi Dariusz Sikorski, mówca motywacyjny i doradca biznesu.

 • Miliarder Pinczuk odda połowę majątku na cele dobroczynne

  Ukraiński miliarder Wiktor Pinczuk zobowiązał się do przekazania połowy, albo "większej części" swego majątku na cele dobroczynne - poinformowała we wtorek należąca do niego grupa inwestycyjna EastOne.