• Informacje na temat:

  marka polska

Artykuły na temat: marka polska
 • ​Marek Góra: Trzeba przygotować się do dłuższej pracy

  Zdaniem profesora Marka Góry, wiek emerytalny w przyszłości będzie wyższy niezależnie od tego co dziś ustalą politycy. Współtwórca reformy emerytalnej wprowadzonej przez rząd Jerzego Buzka uważa też, że kobiety powinny przechodzić na emeryturę w tym samym wieku co mężczyźni.

 • Polska marka może podbić zagraniczne rynki. Polska Agencja Inwestycji i Handlu będzie wspierać dziewięć priorytetowych branż.

 • Polska coraz nowocześniejsza. Jest praca w IT

  ...- Uważamy, że Łodź to bardzo dobre miejsce do założenia nowego centrum R&D; to dobry ośrodek akademicki i dużo firm IT, a więc środowisko naprawdę przyjazne. Chcemy rozwinąć tutaj centrum tworzące innowacyjne rozwiązania, które będą miały istotny wpływ na globalne funkcjonowanie cyfrowego świata - zaznaczył Fedorowicz.  Zdaniem wiceprezydenta Łodzi Marka Cieślaka, jest to kolejna znacząca firma...

 • PKO Bank Polski utrzymał tytuł Top Marki bankowej w Polsce. Lider branży odebrał wyróżnienie podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Hilton. To już jego siódmy z rzędu sukces w tym rankingu. Według renomowanego badania PRESS-SERVICE Monitoring Mediów - przygotowanego we współpracy z miesięcznikiem "Press" - o PKO ukazała się nie tylko największa liczba materiałów w prasie, ale i w sieci, a publikacje osiągnęły zdecydowanie największy zasięg wśród marek bankowych.

 • Ile zarabia youtuber w Polsce?

  YouTube to miejsce, gdzie publikowane są przeróżne rodzaje treści - od klipów muzycznych i filmów po prywatne vlogi czy poradniki. Ogromna grupa ludzi realizuje tu swoje pasje, osiągając przy tym korzyści materialne, na temat których krąży wiele plotek w internecie. Z raportu stworzonego przez APYNews i Get Hero wynika, że polscy youtuberzy zarabiają przeciętnie 9,2 tys. zł miesięcznie, a ci najpopularniejsi nawet 13-27 tys. zł.

 • Grupa Ursus, największy polski producent ciągników z marką o ponad 120-letniej tradycji mechanizacji polskiego rolnictwa, zamknął I półrocze 2016 r. spadkiem przychodów o 21% r/r do poziomu 138,3 mln zł, pochodna przesunięć w realizacji kontraktu afrykańskiego i spowolnienia na rynku krajowym. Grupa zanotowała zysk operacyjny na poziomie 1 mln zł, zaś zysk netto wyniósł 0,3 mln zł. W kolejnych kwartałach br. Zarząd ma nadzieję na realizację kolejnych transz kontraktów afrykańskich oraz wzrost...

 • Huawei daje pracę na południu Polski

  Group Polska. - Cieszymy się, że możemy zaoferować nowe miejsca  pracy  i inwestujemy w lokalny rynek pracy. Zapraszamy ambitnych, przebojowych kandydatów, którzy chcą rosnąć razem z nami w branży nowych technologii i być częścią innowacyjnego biznesu - mówi Dorota Natalia Haller, dyrektor marketingu i komunikacji w Huawei CBG Polska. Miasta, w których odbędzie się rekrutacja, to Warszawa...

 • Polska marka Reserved otworzyła sklep w Londynie

  Polska marka odzieżowa Reserved otworzyła w środę pierwszy sklep w Wielkiej Brytanii na najważniejszej ulicy handlowej Londynu, Oxford Street. W uroczystości wzięła udział brytyjska modelka Kate Moss, która promuje jesienno-zimową kolekcję marki.

 • Co Polska ma zrobić, by nie zostać w tyle

  ...w obszarze technologii. Polska zajmuje jedno z ostatnich miejsc w Europie pod względem liczby kobiet pracujących w technologiach. Drugie źródło to zdolni ludzie zza granicy. Powinniśmy zrobić wszystko, żeby ich przyciągać. Niestety ani procedury ani warunki oferowane przez Polski system nie pomagają. Polska nie jest dla nich atrakcyjna? - Oczywiście pod wieloma względami jest. Przyjeżdżają do...

 • W środę wybory szefa EBOR, kandyduje Marek Belka

  Dwóch kandydatów: dotychczasowy szef, Brytyjczyk Sum Chakrabarti oraz prezes NBP Marek Belka, ubiega się o stanowisko prezesa Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOR). Wybory odbędą się w środę po południu w Londynie.