• Informacje na temat:

  marka polska

Artykuły na temat: marka polska
 • ​Marek Góra: Trzeba przygotować się do dłuższej pracy

  Zdaniem profesora Marka Góry, wiek emerytalny w przyszłości będzie wyższy niezależnie od tego co dziś ustalą politycy. Współtwórca reformy emerytalnej wprowadzonej przez rząd Jerzego Buzka uważa też, że kobiety powinny przechodzić na emeryturę w tym samym wieku co mężczyźni.

 • Sphinx Restauracje, sieć zarządzana przez Sfinks Polska, kolejny rok z rzędu okazały się najsilniejszą i najczęściej wybieraną polską marką gastronomiczną - wynika z rankingu Marki Polskie wydawanego przez Rzeczpospolitą. Jednocześnie Sphinx zajął trzecie miejsce w rankingu mocy marek w kategorii "Usługi i działalność deweloperska", co oznacza skok do góry aż o trzy pozycje w stosunku do

 • Polska coraz nowocześniejsza. Jest praca w IT

  ...- Uważamy, że Łodź to bardzo dobre miejsce do założenia nowego centrum R&D; to dobry ośrodek akademicki i dużo firm IT, a więc środowisko naprawdę przyjazne. Chcemy rozwinąć tutaj centrum tworzące innowacyjne rozwiązania, które będą miały istotny wpływ na globalne funkcjonowanie cyfrowego świata - zaznaczył Fedorowicz.  Zdaniem wiceprezydenta Łodzi Marka Cieślaka, jest to kolejna znacząca firma...

 • Polska marka może podbić zagraniczne rynki. Polska Agencja Inwestycji i Handlu będzie wspierać dziewięć priorytetowych branż.

 • Nowe miejsca pracy na południu Polski

  Otwarty oficjalnie w ostatnich dniach sosnowiecki zakład SumiRiko Automotive Hose Poland w Sosnowcu, produkujący części samochodowe, w najbliższych miesiącach chce zwiększyć zatrudnienie do 350 osób - podał w poniedziałek sosnowiecki magistrat.

 • PKO Bank Polski utrzymał tytuł Top Marki bankowej w Polsce. Lider branży odebrał wyróżnienie podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Hilton. To już jego siódmy z rzędu sukces w tym rankingu. Według renomowanego badania PRESS-SERVICE Monitoring Mediów - przygotowanego we współpracy z miesięcznikiem "Press" - o PKO ukazała się nie tylko największa liczba materiałów w prasie, ale i w sieci, a publikacje osiągnęły zdecydowanie największy zasięg wśród marek bankowych.

 • Ile zarabia youtuber w Polsce?

  YouTube to miejsce, gdzie publikowane są przeróżne rodzaje treści - od klipów muzycznych i filmów po prywatne vlogi czy poradniki. Ogromna grupa ludzi realizuje tu swoje pasje, osiągając przy tym korzyści materialne, na temat których krąży wiele plotek w internecie. Z raportu stworzonego przez APYNews i Get Hero wynika, że polscy youtuberzy zarabiają przeciętnie 9,2 tys. zł miesięcznie, a ci najpopularniejsi nawet 13-27 tys. zł.

 • Grupa Ursus, największy polski producent ciągników z marką o ponad 120-letniej tradycji mechanizacji polskiego rolnictwa, zamknął I półrocze 2016 r. spadkiem przychodów o 21% r/r do poziomu 138,3 mln zł, pochodna przesunięć w realizacji kontraktu afrykańskiego i spowolnienia na rynku krajowym. Grupa zanotowała zysk operacyjny na poziomie 1 mln zł, zaś zysk netto wyniósł 0,3 mln zł. W kolejnych kwartałach br. Zarząd ma nadzieję na realizację kolejnych transz kontraktów afrykańskich oraz wzrost...

 • ​Kongsberg Automotive otwiera nową fabrykę w Polsce

  ...zawieramy nowe kontrakty z wiodącymi markami z branży motoryzacyjnej. Ciągły rozwój i innowacja są dla nas kluczowe, dlatego w zakładzie w Brześciu Kujawskim wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie - mówi Frederic Kot, General Operations Manager Interior, Polska. - Bardzo ważnym elementem naszego sukcesu są pracownicy, którzy każdego dnia dbają o najwyższą jakość produkcji nowoczesnych...

 • Polska marka Reserved otworzyła sklep w Londynie

  Polska marka odzieżowa Reserved otworzyła w środę pierwszy sklep w Wielkiej Brytanii na najważniejszej ulicy handlowej Londynu, Oxford Street. W uroczystości wzięła udział brytyjska modelka Kate Moss, która promuje jesienno-zimową kolekcję marki.