• Informacje na temat:

  marketing zarobki

Artykuły na temat: marketing zarobki
 • Czy tylko w obszarze IT można liczyć na atrakcyjne zarobki?

  Czy istnieją specjalizacje, w których od początku kariery zarabia się dobrze? Czy widać różnicę w zarobkach specjalistów i kierowników? W jakiej specjalizacji najlepiej zarabiają dyrektorzy? Na te pytania odpowiada analiza ankiet wypełnionych przez użytkowników w serwisie zarobki.pracuj.pl.

 • Reklamodawcy coraz częściej sięgają po blogerów i vlogerów

  W Stanach Zjednoczonych influencer marketing, czyli promocję przez liderów opinii, np. blogerów i vlogerów, w swojej komunikacji wykorzystuje blisko 65 proc. firm. Influencerem może być właściciel popularnego konta w mediach społecznościowych czy ekspert w danej dziedzinie dzielący się swoją opinią w internecie i mający wpływu na decyzję czy opinię innych.

 • Zarobki informatyków przekraczają średnią krajową

  Którzy specjaliści z branży IT mogą liczyć już na starcie kariery zawodowej na zarobki przekraczające średnią krajową? Na co, oprócz doświadczenia, zwracają uwagę rekruterzy poszukujący specjalistów w tej branży? Na te i inne pytania odpowiedzi udziela najnowsze wydawnictwo serwisu Pracuj.pl - "Pracuj w IT 2015".

 • Najwięcej pieniędzy płynie do Polski w poniedziałki

  W ciągu kwartału emigranci wysyłają do Polski prawie 4,3 mld zł. Najwięcej z tych pieniędzy przelewają w poniedziałki. Polacy z Wielkiej Brytanii chętnie przysyłają pieniądze także w piątki, a z Norwegii w czwartki.

 • Aktualne zarobki na stanowiskach specjalistycznych

  Przeglądy Płac 2014 opracowane przez międzynarodową firmę doradztwa personalnego – Page Personnel, prezentują aktualne poziomy wynagrodzeń, zakresy odpowiedzialności oraz wymagania dotyczące najpopularniejszych stanowisk specjalistycznych w naszym kraju. Dane dotyczą takich obszarów, jak: sprzedaż, marketing, centra usług wspólnych (SSC/BPO), finanse, księgowość, kontroling oraz kadry i płace.

 • Surmacz: W PAP jest dramatycznie źle. Dziennikarze zarabiają mniej niż kasjerka Biedronki

  Dziennikarz agencji zarabia mniej niż kasjerka Biedronki - mówi w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej" prezes Polskiej Agencji Prasowej Wojciech Surmacz.

 • Zarobki na stanowiskach kierowniczych

  ...otrzymywali 8300 zł. W rankingu działów, w których wynagrodzenie kierowników było najwyższe znalazły się również: badania i rozwój (7775 zł), marketing (7720 zł), dział personalny (7000) oraz działy(...) zarobki z innymi. Wypełnij ankietę !

 • Dlaczego należy porównywać wynagrodzenie w rynkiem? Szczególnie w branży IT

  Czy twoja firma ma problem z retencją pracowników? Czy macie trudności z rekrutowaniem wykwalifikowanych specjalistów? Malejące bezrobocie oraz rosnące wynagrodzenie sprawiają, że pracownicy nie obawiają się już zmieniać pracy.

 • Zarobki w działach PR i marketingu

  W ubiegłym roku zarobki w działach marketingu kształtowały się na poziomie 5125 zł, natomiast mediana płac w działach PR wyniosła 4000 zł brutto – wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak w 2012 roku.

 • Tania siła robocza nie daje już polskim firmom sukcesu na zagranicznych rynkach

  Kluczem do sukcesu polskich firm za granicą jest przede wszystkim unikatowy produkt lub usługa wysokiej jakości, ale równie ważne są inne element - innowacyjność oraz dobrze zorganizowany system dystrybucji i marketingu. Badania wskazują, że silne polskie marki na globalnych rynkach przyczyniają się także do wzrostu zarobków i PKB w kraju.