• Informacje na temat:

  marynarz zarobki

Artykuły na temat: marynarz zarobki
 • Ile zarabiają żołnierze?

  ...z czynników jest na pewno prestiż zawodu. Drugim - prawdopodobnie zarobki. Podstawowym źródłem dochodów żołnierzy zawodowych jest miesięczne uposażenie zasadnicze oraz dodatki o charakterze stałym(...) od 11 800 do 12 900 zł brutto. Najniżej w tej hierarchii usytuowany jest generał brygady i kontradmirał. W zależność od grupy uposażenia ich zarobki kształtują się od 10 100 do 11 000 zł. Korpus...

 • W Polsce brakuje około 40 tys. marynarzy - uważa prorektor szczecińskiej Akademii Morskiej dr Zbigniew Szozda. We wtorek w Warszawie podpisano deklarację "Partnerstwo dla Morza", która ma m.in. zapobiec pogarszającej się sytuacji kadrowej w zawodach morskich.

 • Statki pasażerskie: 10 w skali Beauforta

  ...- po niektórych czasem trzeba sprzątać. Łukasz Ciesielka Przykładowe miesięczne zarobki w różnych zawodach na pokładzie statków pasażerskich fryzjer - 2,2-4 tys. dolarów (6,3-11,5 tys. zł(...) tys. dolarów (4,6-5,2 tys. zł) marynarz - 1,4-1,7 tys. dolarów (4-5 tys. zł) Źródło: Cruiseshipjob.com...

 • Ile zarabiają żołnierze?

  Zgodnie z danymi udostępnionymi przez Ministerstwo Obrony Narodowej, 31 stycznia 2011 roku w Siłach Zbrojnych RP było 99 778 żołnierzy. Wśród nich 120 to najwyżsi rangą generałowie.

 • Przywileje wybranych grup zawodowych w Polsce

  ...zawodowego w postaci przywilejów emerytalnych, które otrzymali m.in. górnicy, marynarze, pracownicy lotnictwa (już w latach 50. i 60.), a następnie wszyscy pracujący w szkodliwych warunkach. Przywileje...

 • Składasz wniosek o kredyt mieszkaniowy - bank go odrzuca. Bez podania przyczyny. Próbujesz w innym banku. Ponownie odmowa. Dlaczego? O co chodzi? Przyczyny mogą być bardzo różne. Lidia Władyka z oddziału Expandera w Katowicach rozwiązała już kilkanaście takich "beznadziejnych" przypadków.

 • Grecy otworzą swój rynek pracy dopiero w 2006 r., jednak już teraz bardzo chętnie korzystają z zagranicznej siły roboczej, przede wszystkim w pracach sezonowych.

 • Praca po Grecku

  Grecy otworzą swój rynek pracy dopiero w 2006 r., jednak już teraz bardzo chętnie korzystają z zagranicznej siły roboczej, przede wszystkim w pracach sezonowych.

 • Marek Nowak chce kupić mieszkanie. Zarabia 3000 zł na rękę - ile zatem pieniędzy będzie mógł pożyczyć od banku? Niestety, by odpowiedzieć na to pytanie, potrzeba znacznie więcej informacji.

 • PIT 2012: Jak rozliczyć dochody z zagranicy?

  Co to jest rezydencja podatkowa? Jak wygląda metoda unikania podwójnego opodatkowania? Gościem CZATerii był Waldemar Knap, kierownik Zespołu Podatku Dochodowego od Osób Prawnych ECDDP, który radził jak prawidłowo uwzględnić dochody z pracy za granicą w zeznaniu rocznym PIT. Poniżej zapis z rozmowy.