• Informacje na temat:

  mecz brazylia japonia

Artykuły na temat: mecz brazylia japonia
 • Piłkarski sezon 2018/19 w sportowych kanałach

  Nowy sezon piłkarski 2018/19 w niektórych ligach (polskie Ekstraklasa i Fortuna 1. liga, ligi czeska i słowacka) już ruszył. Widzowie i kibice mogą spodziewać się dużej części transmisji na żywo atrakcyjnych rozgrywek piłkarskich. Sprawdź, gdzie i co oglądać z piłkarskich meczów w polskich stacjach sportowych.

 • Polska - Anglia także w Polsacie Sport

  Polsat Sport pokaże 21 meczów piłkarskiej reprezentacji Polski w piłce nożnej. Najbliższe to towarzyski mecz z RPA i eliminacyjne spotkanie z Anglią.

 • Wielkie pieniądze leżą na murawie

  Aż strach pomyśleć, jakie byłyby konsekwencje, gdyby okazało się, że polskie kluby piłkarskie, związek je zrzeszający, a być może nawet sama UEFA muszą się stosować do obowiązującego prawa - pisze w dzisiejszym newsletterze Businesstoday.pl Bartłomiej Mayer, dziennikarz "Bloomberg Businessweek Polska".

 • Prosimy o opuszczenie tego pociągu

  W chwili, gdy już poczułem się pewnie w moim nowym modelu makro - Ekonomicznego Trójkąta Bermudzkiego, inaczej ETB - cykle rynkowe znowu się zmieniają. Ale ta najnowsza potencjalna zmiana paradygmatu makro jest interesująca, a model ETB też może ją wytłumaczyć. Tę nową fazę na rynku nazywam: Rzeczywistość atakuje, gdy marginalny koszt kapitału wraca do normy. Nie będę próbował robić z tego akronimu - byłby za długi.