• Informacje na temat:

  media plus

Artykuły na temat: media plus
 • Atrakcyjny Erasmus plus na lata 2021-2027

  Komisja Europejska przedstawiła w tym tygodniu projekt regulacji ws. programu Erasmus plus w ramach wieloletniego budżetu UE na lata 2021-2027. Zgodnie z zapowiedziami przewiduje on dwukrotne zwiększenie środków na tę inicjatywę do kwoty 30 mld euro.

 • Raport Interaktywnie.com "Media społecznościowe 2015"

  Zeszłoroczne pogłoski o śmierci Facebooka okazały się mocno przesadzone. Serwis Zuckerberga - mimo, że faktycznie może zbyt profesjonalny dla amerykańskich nastolatków - dla marketerów jest nadal doskonałą platformą komunikacyjną.

 • Założenia rządowego programu mieszkanie plus

  ...10-20 złotych za metr kwadratowy. Oznacza to, że wynajęcie 50-metrowego lokalu kosztowałoby miesięcznie ok. 1000 zł (plus opłaty za media). Teraz jest to ok. 2000 zł. Możliwy ma być również najem(...) Mieszkaniowy, którego najważniejszym elementem jest Mieszkanie Plus. Ma to być przede wszystkim wsparcie dla osób, których nie stać na wynajęcie lub zakup mieszkania na zasadach rynkowych, a jednocześnie...

 • Mieszkanie plus przegrywa z biurokracją?

  Po okresie promowania sukcesów programu Mieszkanie plus nawet członkowie rządu przyznają, że rzeczywistość jest daleka od oczekiwań.

 • Gdzie można liczyć na podwyżkę? Na pewno nie w mediach!

  Nieznaczny wzrost wynagrodzeń w większości branż - tak można scharakteryzować wysokość miesięcznych wynagrodzeń brutto w polskiej gospodarce na przestrzeni 2012 roku. Na plusie znalazł się transport, budownictwo oraz obsługa rynku nieruchomości. Niższe pensje mają pracujący w mediach i komunikacji, handlu oraz przemyśle.

 • Biedronka najczęściej obecna w mediach spośród sieci handlowych. Głównie dzięki działaniom PR

  Marka Biedronka w ciągu ostatnich 12 miesięcy była liderem działań z zakresu public relations. To już trzeci rok z rzędu. Zadecydowały o tym aktywne działania public relations, częstotliwość, jakość oraz zasięg opublikowanych informacji, które ukazały się dzięki komunikatom prasowym, przedsięwzięciom z zakresu społecznej odpowiedzialności. Aby podobny efekt uzyskać dzięki reklamom, sieć musiałaby kupić powierzchnię i czas antenowy za około 155 mln zł. Kolejne dwie sieci uzyskały wynik...

 • Roboty mogą zabrać nam pracę i emeryturę. Jak podatkami powstrzymać "technologiczne bezrobocie"?

  Zanim maszyny zniszczą ludzkość - jak w "Terminatorze" albo "Matrixie" - pozbawią nas zdobyczy państwa opiekuńczego. Zagrożone są nasze emerytury, renty, 500 plus, urlopy macierzyńskie. Chyba że rewolucja technologiczna pójdzie w parze z rewolucją podatkową.

 • Program Rodzina 500 plus pomaga platformom cyfrowym?

  Wygląda na to, że spadek liczby abonentów sieci kablowych i platform cyfrowych został zatrzymany. Z badania "Projekt Cyfrowizja III" agencji mediowej MEC wynika, że 23 proc. klientów płatnej telewizji rozważa rezygnację z abonamentu. Jednocześnie 19 proc. odbiorców naziemnej telewizji cyfrowej zastanawia się nad podpisaniem umowy. W 2014 roku rezygnację z płatnej telewizji rozważało 27 proc., a w 2014 roku aż 30 proc. Czym platformy cyfrowe i sieci kablowe przekonały do siebie klientów?

 • Sam dodatek funkcyjny u leśnika to nawet 5,8 tys. zł miesięcznie! Tak płacą Lasy Państwowe

  ...w przypadku podleśniczego wynosi: 4882,67 zł, leśniczego - 5933,35 zł plus dodatek funkcyjny brutto (min. 507,50 zł, a max. 1305 zł), a nadleśniczego 8788,31 zł plus dodatek funkcyjny (min. 2900 zł, a max(...). rozjazdówka, czyli innymi słowy zwrot kosztów paliwa. Dodatkowo leśniczy i nadleśniczy mają też prawo do mieszkania funkcyjnego. - Osoby te nie płacą za wynajem, dokonują tylko opłat za prąd i inne media...

 • Ile zapłacimy za "mieszkania plus"?

  Program Mieszkanie Plus wzbudza spore zainteresowanie Polaków. Dzieje się tak, mimo że liczba powstających "mieszkań plus" jeszcze nie przekroczyła 500 sztuk. Rodacy często interesują się zapowiadaną możliwością stopniowego wykupu lokali na własność. Warto zatem sprawdzić, ile może kosztować rządowe mieszkanie w ramach spłaty trwającej przez 25 lat.