• Informacje na temat:

  mercedes glk

Artykuły na temat: mercedes glk
 • Raport bieżący nr 4/2019 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 4 MAR - zawiadomienie o opóźnieniu ujawnienia informacji poufnej. Zarząd Krezus S.A. z siedzibą...

 • Mercedesy z napędem na cztery koła dla GOPR

  24 stycznia w Szczawnicy Naczelnik GOPR oraz Naczelnicy grup regionalnych odbiorą osiem nowych Mercedesów GLK. Samochody to tylko część współpracy pomiędzy Mercedes-Benz Polska a GOPR, która trwa od 2011 roku. Wspólnie organizują też akcje edukacyjno-szkoleniowe, m.in. zaczynającą się właśnie (już trzecią) "Bezpieczną Zimę".

 • Żebrowski 4x4 i Bezpieczna Zima

  Akcja edukacyjna "Bezpieczna Zima" na półmetku. Podczas ferii w siedmiu najbardziej popularnych ośrodkach wypoczynku zimowego ratownicy GOPR uczą bezpiecznych zachowań w górach, na stokach narciarskich oraz w drodze na wypoczynek. Aktora Michała Żebrowskiego, który wspiera akcję, spotkaliśmy na Jaworzynie Krynickiej.

 • Mateusz Damięcki na akcji Bezpieczna Zima w Białce Tatrzańskiej

  W najbliższy weekend akcja Bezpieczna Zima zatrzyma się na Podhalu. Podczas ferii w najbardziej popularnych ośrodkach wypoczynku zimowego ratownicy GOPR uczą bezpiecznych zachowań w górach i na stokach narciarskich oraz w drodze na wypoczynek. Aktora Mateusza Damięckiego, który wspiera akcję, będzie można spotkać w najbliższy weekend na stoku Bania w Białce Tatrzańskiej.

 • Po Bezpiecznej Zimie jest bezpiecznej

  Według wstępnych danych Zarządu Głównego GOPR, ilość wypadków na stokach narciarskich w okresie grudzień-styczeń 2013 spadła o 11 proc. w porównaniu z analogicznym okresem w sezonie 2011-2012.

 • Ratownicy górscy na wodzie

  Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe przygotowuje się do sezonu letniego. 30 ratowników GOPR z całej Polski wzięło udział w specjalnym szkoleniu na wodach górskich na Popradzie w Beskidzie Sądeckim.

 • Klasa Premium kryzysu się nie boi

  Choć o pozycję lidera naszego nieco dychawicznego rynku motoryzacyjnego biją się popularne marki, czyli Skoda, Volkswagen oraz Toyota, to równie ciekawa rywalizacja odbywa się w ich cieniu. To walka o portfele zamożnych klientów.

 • Ferie na Podhalu z Bezpieczną Zimą i Mateuszem Damięckim

  "Dlaczego muszę jeździć w kasku? Dlaczego podczas jazdy nie mogę trzymać psa na kolanach? Jak załadować narty do bagażnika?". W ostatni weekend na stoku Bania w Białce Tatrzańskiej GOPR i Mateusz Damięcki - gość specjalny, odpowiadali na te i podobne pytania w ramach akcji "Bezpieczna Zima".

 • GOPR i Bezpieczna Zima w Istebnej

  Akcja GOPR promująca zasady bezpieczeństwa w górach i na stokach narciarskich, prowadzona podczas ferii w najbardziej popularnych ośrodkach wypoczynku zimowego, w miniony weekend zatrzymała się w Istebnej.