• Informacje na temat:

  mercedes klasa b

Artykuły na temat: mercedes klasa b
 • Szkoła jak wygrana na loterii

  Trafić do technikum mechatronicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie to jak wygrana na loterii. Etat w międzynarodowej firmie Haering absolwenci mają w kieszeni. Będą produkować superprecyzyjne części do aut, m.in. Audi i Mercedesów, informuje "Polska".

 • Ostatnia prosta samodzielnych aut

  To już nie jest wymysł futurologów. Zdaniem przedstawicieli przemysłu motoryzacyjnego w 2020 r. auta zdolne do samodzielnej jazdy po autostradach, a nawet miejskich ulicach, będą sprzedawane masowo.

 • Niemiec kształci. Zawodowo

  ...ze znalezieniem pracy. Najlepsi dostają posady w zakładach Mana, serwisach Mercedesa, Toyoty czy Suzuki. Absolwenci klasy pod patronatem Mana dostają nie tylko dwujęzyczne dyplomy, ale i certyfikaty...

 • Eko Gwiazda - miej dobrą opinię w swoim środowisku

  Mercedes-Benz Polska już po raz trzeci zaprosił uczniów szkół mechanicznych do poszerzenia wiedzy ekologicznej swojej i swoich kolegów.

 • Klasy patronackie przepustką do rynku pracy

  Rynek pracy się zmienia. Pracodawcy szukają osób z konkretnymi kwalifikacjami i często mają problem z pozyskaniem nowych pracowników.

 • Konkurs Eko Gwiazda 2017 rozstrzygnięty

  "Każdy z nas zyska na ochronie środowiska" - takie przesłanie do swoich koleżanek i kolegów wystosował Dawid Kawerski, tegoroczny laureat konkursu ekologicznego Eko Gwiazda. Zdaniem jurorów, uczeń Zespołu Szkół Samochodowych w Lublinie w swoim filmie "Mój akumulator" przedstawił, w sposób czytelny i jednocześnie humorystyczny, problem właściwego postępowania z odpadami niebezpiecznymi.

 • BOR kupuje nową opancerzoną limuzynę po wypadku Szydło. Za tę cenę w grę wchodzi Maybach

  BOR szuka następcy roztrzaskanego na drzewie w Oświęcimiu opancerzonego audi A8 L Security. Nowa reprezentacyjna limuzyna jest kupowana bez stosowania ustawy o przetargu publicznym. Cena?

 • Czas patriotów

  To będzie przełomowe wydarzenie w historii nadzoru właścicielskiego - tak o strategii poszukiwania synergii w państwowych spółkach mówi Dawid Jackiewicz, pierwszy po 1989 r. polski minister skarbu, dla którego patriotyzm gospodarczy naprawdę nie jest wyświechtanym frazesem. Prokuratoria Generalna stanie się "zbrojnym ramieniem" Ministerstwa Skarbu broniącym interesów gospodarczych Polski.

 • Klasa Premium kryzysu się nie boi

  Choć o pozycję lidera naszego nieco dychawicznego rynku motoryzacyjnego biją się popularne marki, czyli Skoda, Volkswagen oraz Toyota, to równie ciekawa rywalizacja odbywa się w ich cieniu. To walka o portfele zamożnych klientów.

 • Uterenowione kombi

  Auta terenowe są w modzie, ale tak naprawdę mało kto oczekuje po nich zdolności do pokonywania przeszkód. Jeżdżą głównie w miastach, czasem po autostradach. Mają być komfortowe jak dobrej klasy limuzyny.