• Informacje na temat:

  miasto żywiec

Artykuły na temat: miasto żywiec
 • Grupa Żywiec zatrudni 250 osób w centrum obsługi klienta

  Około 250 osób znajdzie pracę w centrum obsługi klienta grupy Żywiec, które ruszy we wrześniu tego roku w Katowicach. Inwestycja, zlokalizowana w jednym z biurowców w centrum miasta, ma kosztować kilkanaście milionów złotych.

 • Katowice: W 2014 r. sektor usług dla biznesu ma zatrudnić 3 tys. osób

  ...nieruchomości. Jak podał w środę Urząd Miasta w Katowicach, w ubiegłym tygodniu miasto zostało uhonorowane za wkład w rozwój branży outsourcingu w Polsce - za największą liczbę wydarzeń outsourcingowych wspieranych przez miasto w 2013 r. Służyły one m.in. przyciągnięciu do miasta kolejnych inwestorów z tej branży. - Udział w konferencjach skierowanych do sektora nowoczesnych usług biznesowych oraz...

 • Raport bieżący nr 46/2014 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe W nawiązaniu do raportu nr 43/2014...

 • NIK już od 2000 r. bije na alarm ws.zanieczyszczenia powietrza

  Zdaniem NIK, w kontekście kontroli dotyczącej woj. śląskiego zanieczyszczenie powietrza spowodowane niską emisją ma charakter ponadlokalny i ponadregionalny, dlatego rozwiązanie problemu przekracza możliwości samorządów i wymaga rozwiązań systemowych w skali kraju. Podczas ostatniej fali smogu tylko w jednym mieście wojewódzkim w Polsce powietrze mieściło się w normach.

 • Władza wytacza ciężkie działa przeciwko smogowi. Zakaże używania niskiej jakości paliw węglowych?

  Rząd będzie decydował nie tylko o tym, w jakich piecach można palić, lecz także czym. I chce zakazać sprzedaży niskiej jakości paliw węglowych.

 • Raport bieżący nr 5/2016 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe W oparciu o § 5 ust. 1 pkt. 13) oraz...

 • Nie będzie dopłat do wymiany pieców?

  Pomimo wcześniejszych zapewnień rząd nie będzie dopłacał obywatelom do wymiany starych kotłów za węgiel. W ogłoszonej 23 maja 2016 roku informacji o programach realizowanych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska zabrakło programu KAWKA.

 • Mieszkańcy Żywca mogą składać wnioski o dofinansowanie ( w 70 proc.) zakupu ekologicznych kotłów grzewczych. Realizacja programu poprawy stanu powietrza potrwa osiem lat - poinformował rzecznik magistratu żywieckiego Tomasz Terteka.

 • Gdańsk przegrał z Żywcem proces o 15 milionów dolarów. Miasto twierdzi, że największy w Polsce browar powinien zapłacić za to, że poprzedni producent gdańskiego piwa, australijska spółka Brewpol, nie zainwestowała swych pieniędzy w Gdańsku.

 • Żywiec promuje przedsiębiorczość

  Radni w Żywcu zwolnili z podatku od nieruchomości firmy, które tworzą nowe miejsca pracy. Kto zatrudni 10 pracowników nie zapłaci ani złotówki podatku.