• Informacje na temat:

  miedż cena skupu

Artykuły na temat: miedż cena skupu
 • 10 sposobów na szybką gotówkę

  ...jednorazowo zarobić 200-480 zł. Włosy farbowane również można spróbować sprzedać, lecz ich cena jest średnio o połowę niższa niż włosów nigdy niefarbowanych. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI(...). 3,5 zł. Z kolei cena za kilogram złomu żeliwnego lub stalowego wynosi średnio 0,6 - 0,8 zł. Na zbieraniu metali można jednak zarobić znacznie więcej. Szczególnym powodzeniem cieszą się miedź (od 12 do...

 • Złoto najtańsze od czterech lat

  Silny dolar jest czynnikiem negatywnym dla surowców i w sposób istotny prowadzi do osłabienia notowań złota.

 • Na giełdach w zachodniej Europie od trzech sesji trwa wyprzedaż. "Tax cuts" w USA już w cenach - wskazują maklerzy.

 • Obok zniżkujących cen ropy w tym tygodniu uwagę rynków finansowych przyciąga również przecena miedzi. Od początku tygodnia cena tego metalu spadła o ponad 10 proc. i obecnie znajduje się na najniższym poziomie od połowy 2009 roku.

 • Po załamaniu notowań ropy naftowej przyszła kolej na miedź, która w pewnym momencie traciła dziś ponad 8 proc. Obawy o perspektywy globalnego popytu, podsycone rewizją prognoz Banku Światowego, ciążą na notowaniach metali przemysłowych. JPY zyskuje kosztem AUD, CAD i NZD. Wzmaga się presja na waluty rynków wschodzących.

 • Światowe indeksy giełdowe i surowce odreagowują wczorajsze spadki po pierwszym od 2012 roku wzroście cen producenckich w Chinach. Inwestorzy odetchnęli z ulgą po wczorajszym szoku wywołanym 10 proc. spadkiem chińskiego eksportu. Inflacja PPI wzrosła w wrześniu o 0,1 proc. rok do roku, gdy spodziewano się 0,3 proc. spadku cen.

 • Europa liczy na EBC, Ameryka boi się taniej ropy

  Dawno nie widzieliśmy tak wyraźnej rozbieżności nastrojów między głównymi giełdami europejskimi a Wall Street, jak wczoraj. Cena amerykańskiej ropy WTI przełamała poziom 45 dolarów, spadając o kolejne prawie 2 proc. Według Goldman Sachs, w pierwszej połowie tego roku notowania ropy naftowej WTI będą musiały utrzymywać się przez dłuższy czas w rejonie 40 USD za baryłkę.

 • W ostatni piątek główny indeks polskiej giełdy rzutem na taśmę przerwał serię pięciu kolejnych sesji spadkowych, notując skromny wzrost o 0,28 punktu co przekładało się na zmianę o zaledwie 0,01 proc. Początek notowań w bieżącym tygodniu wskazywał jednak na możliwość nieznacznie lepszego otwarcia w poniedziałek.

 • Patrząc na historię ostatnich sesji, jak i układ dzisiejszego kalendarium, można oczekiwać, że na rynkach zacznie coś się dziać dopiero wczesnym popołudniem, gdy Europejski Bank Centralny ogłosi swoje decyzje, a jeszcze ciekawiej może być po konferencji Mario Draghiego. Do tego czasu interesujące może być jedynie samo rozpoczęcie handlu, po którym można spodziewać się reakcji na kolejne rekordy amerykańskich indeksów.

 • Przecena dolara, galopujące waluty rynków wschodzących

  Dolar drugi dzień z rzędu traci do większości walut przez spekulacje, iż Fed odsunie w czasie decyzję o podwyżce stóp procentowych. Kontrakty na stopy procentowe dają jedynie 24 proc. szans na podwyżkę stóp przez Fed we wrześniu tego roku, 25,6 proc. szans na podwyżkę w listopadzie i 44,9 proc. szans na podwyżkę w grudniu.