• Informacje na temat:

  mieszkania bemowo

Artykuły na temat: mieszkania bemowo
 • Jakich mieszkań szukamy w Warszawie?

  Jak wynika z najnowszego raportu Metrohouse i Expandera, na warszawskim rynku wtórnym najchętniej nabywane są dwupokojowe mieszkania o niewielkim metrażu. Dla kupujących, oprócz stanu nieruchomości oraz ceny, istotne są również dostępna infrastruktura oraz dobre skomunikowanie z centrum miasta. Osoby, które przy okazji zakupu mieszkania planują zaciągnąć kredyt hipoteczny, powinny przygotować się

 • Mieszkanie dwupoziomowe - komfort czy udręka?

  Dwa poziomy nie są już takim symbolem prestiżu, jak kiedyś, choć nadal utrzymuje się popyt na takie mieszkania. Jakie są ich podstawowe zalety i wady. Ile za nie zapłacimy i o czym warto pamiętać, decydując się na takie rozwiązanie?

 • Nie ma dobrych informacji dla klientów poszukujących mieszkania w stolicy. Średnie ceny używanych mieszkań przekroczyły 8000 zł za m kw. Łatwiej jest jednak uzyskać kredyt na jego zakup.

 • Nieznaczne wzrosty cen mieszkań na warszawskim rynku mieszkaniowym

  Jak wynika z najnowszego raportu Metrohouse i Expandera, średnia ofertowa cena nowych mieszkań w Warszawie wzrosła o 0,8 proc. w porównaniu III kwartału 2017 r. Był to najmniejszy wzrost wśród wszystkich badanych miast.

 • MdM: Będzie dużo więcej mieszkań z dopłatami w Warszawie

  O ponad 7 proc., do 6583,14 zł, wzrośnie od 1 października br. w Warszawie limit cenowy kwalifikujący mieszkania do rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. To oznacza spory wzrost dostępności dopłat. Poza dzielnicami leżącymi wzdłuż linii metra, znalezienie mieszkania w MdM w stolicy nie powinno już sprawiać większego problemu.

 • Atal w 2014 roku sprzedał 1093 mieszkania, najlepszy wynik został odnotowany w Krakowie, gdzie nabywców znalazło 456 lokali.

 • Warszawa to największy i najdroższy rynek mieszkaniowy w Polsce

  Warszawa to największy i najdroższy rynek mieszkaniowy w Polsce. Rozpiętość cen mieszkań jest tu potężna. Stawki sięgają od nieco ponad 5000 zł w peryferyjnych lokalizacjach, do kilkunastu tysięcy w centrum, czy nawet powyżej 20 tys. za segment luksusu.

 • Szeregówka - komfort domu w cenie mieszkania?

  Budynki w zabudowie szeregowej stanowią doskonałą ofertę dla tych, którzy potrzebują więcej przestrzeni, a nie stać ich na zakup domu wolnostojącego. Wyjątkowa atrakcyjność segmentów bierze się przede wszystkim z ich korzystnej ceny, która wynika z maksymalnego wykorzystania terenu. Odpowiednio zagospodarowując przestrzeń możemy uzyskać dużą powierzchnię mieszkalną, w której cena zakupu gruntu stanowi niewielki koszt całej nieruchomości.

 • Jakie mieszkanie najlepiej kupić na wynajem?

  Zakup mieszkań na wynajem stał się w ostatnich latach bardzo popularną formą lokaty kapitału. Z jednej strony jest to lokata dość bezpieczna (ceny mieszkań zmieniają się wolniej, niż ceny akcji, walut, złota czy udziałów w funduszach inwestycyjnych). Z drugiej strony w długim okresie (ponad 10 lat) daje zwykle większe zwroty niż obligacje bankowe czy lokata. Pojawia się jednak podstawowy problem - jakie mieszkanie najlepiej kupić na wynajem?