• Informacje na temat:

  mieszkania piaseczno

Artykuły na temat: mieszkania piaseczno
 • ...może pomóc także tobie. Zgodnie z nią młodzi bezrobotni mogą otrzymać m.in. bony stażowe i na zasiedlenie (podjęcie pracy poza miejscem zamieszkania) oraz pożyczkę na utworzenie stanowiska pracy...

 • Fundusz Mieszkań na Wynajem: 122 mieszkania w Piasecznie

  Młodzi ludzie wykazują duże zainteresowanie Funduszem Mieszkań na Wynajem. Od 14 lipca dostępne są mieszkania w podwarszawskim Piasecznie. Najmniejszy lokal będzie można wynająć za niewiele ponad 1 tys. złotych.

 • Bezrobocie w Polsce to fikcja. Masa ludzi pracuje w "podziemiu"

  ...miejsce zamieszkania bezrobotnego. Nie da się nie zauważyć, że tego typu przypadki częściej zdarzają się w małych miejscowościach oraz na obszarach wiejskich. - Paradoksalnie, choć w dużych miastach...

 • Ceny mieszkań w województwie mazowieckim. Ile zapłacisz za własne M?

  Rynek nieruchomości w województwie mazowieckim należy do najbardziej aktywnych w kraju. Nie brakuje chętnych do zamieszkania zarówno w stolicy, jak i w innych miejscowościach - Radomiu, Płocku, Piasecznie, Otwocku czy Legionowie. Ile trzeba zapłacić za mieszkanie w tym regionie? Odpowiada serwis Homla.pl.

 • Mieszkanie pod Warszawą - gdzie jest najtaniej?

  Aglomeracja warszawska należy do największych w naszym kraju. Tworzy ją Warszawa, jako miasto centralne, oraz kilkanaście mniejszych miasteczek w pobliżu, nazwanych miastami satelitarnymi. Dalszy rozrost terytorialny Warszawy jest praktycznie niemożliwy, dynamicznie rozwijają się za to miasta satelitarne, wśród których największe to Pruszków, Legionowo, Otwock, Żyrardów, Piaseczno, Ząbki i Marki.

 • MdM: Będzie dużo więcej mieszkań z dopłatami w Warszawie

  O ponad 7 proc., do 6583,14 zł, wzrośnie od 1 października br. w Warszawie limit cenowy kwalifikujący mieszkania do rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. To oznacza spory wzrost dostępności dopłat. Poza dzielnicami leżącymi wzdłuż linii metra, znalezienie mieszkania w MdM w stolicy nie powinno już sprawiać większego problemu.

 • Nowe limity MdM: Stawki w Warszawie o 2 proc. w dół

  6264 zł - nawet tyle będzie można wydać na metr kwadratowy mieszkania, kupując z dopłatą lokal w ramach programu Mieszkanie dla Młodych - wynika z obliczeń Home Broker i Open Finance. To limit dla Warszawy, który spadł o 2,2 proc. Ale w stolicach co najmniej 7 województw wartości te będą wyższe niż przez ostatnie pół roku, największy wzrost ma miejsce w Olsztynie (6,7 proc.).

 • Po Poznaniu i Piasecznie pod Warszawą przyszedł czas na kolejne mieszkania na wynajem od państwa - w Gdańsku. Pod koniec października Fundusz Mieszkań na Wynajem zaprezentował ofertę 69 mieszkań na osiedlu Browar Gdański, przy ul. Kilińskiego. Do końca listopada klientom zostaną udostępnione kolejne mieszkania w tej lokalizacji.

 • 2 tys. osób chciałoby wynająć mieszkanie od Funduszu Mieszkań na Wynajem

  Dotąd ok. 2 tys. osób złożyło wniosek o wynajem mieszkań w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem - poinformował PAP prezes zarządu BGK Nieruchomości Ryszard Słowiński. Fundusz Mieszkań na Wynajem zamknął 2015 r. liczbą 2,4 tys. zakontraktowanych lokali.

 • Fundusz mieszkań na wynajem. Czy Polacy z niego korzystają?

  Fundusz Mieszkań na Wynajem, inicjatywa podjęta przez Bank Gospodarstwa Krajowego, zaczął funkcjonować od 1 stycznia 2015 roku. Rok działalności zamknął z liczbą 2400 mieszkań, z czego 380 zostało już udostępnionych wynajmującym.