• Informacje na temat:

  mistrzostwa swiata

Artykuły na temat: mistrzostwa swiata
 • 10 najlepiej zarabiających siatkarzy świata

  Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn, które odbyły się właśnie w Polsce, to dobra okazja, aby przyjrzeć się wynagrodzeniom najlepszych zawodników. A są to niemałe sumy - trzech spośród nich zarabia powyżej miliona dolarów rocznie.

 • Piwo będzie tańsze niż w trakcie mistrzostw świata w Brazylii

  Jak wynika z analiz ekspertów Banku BGŻ BNP Paribas, średnie ceny piwa w Polsce podczas tegorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej będą o ok. 0,5 proc. niższe niż w trakcie poprzedniego mundialu.

 • Ile zarabiają najbogatsi piłkarze i trenerzy?

  Dzisiaj rozpoczynają się XX Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Na brazylijskich stadionach zobaczymy siedmiu z dziesięciu najbogatszych piłkarzy świata. Wśród nich będą dwaj najlepsi: Cristiano Ronaldo i Leo Messi, których łączne zarobki w 2013 roku wyniosły odpowiednio: 73 i 65 milionów dolarów.

 • Uważaj! Są fałszywe bilety na mecze mistrzostw świata

  Eksperci z Kaspersky Lab zidentyfikowali wiadomości phishingowe od oszustów, w których oferowane są specjalne bilety "dla gości" na mistrzostwa świata w piłce nożnej. Za niektóre bilety żądano nawet dziesięciokrotnie więcej niż wynosi ich oficjalna cena. Chociaż wejściówki te prawdopodobnie okażą się bezużyteczne - ze względu na rygorystyczną procedurę rejestracji - oszuści z pewnością zarobią na

 • ​Mundial pomoże stworzyć 3,6 mln miejsc pracy

  ...z zakresu bezpieczeństwa mają, według przewidywań rządu federalnego, sięgnąć poziomu 1,1 mld dolarów.  Futbolowe mistrzostwa świata w Brazylii rozpoczną się 12 czerwca 2014 r. na stadionie w Sao Paulo...

 • Zaczęły się mistrzostwa świata w poszukiwaniu złota. Miejscem rywalizacji jest miejscowość Navelgas na północy Hiszpanii. W zawodach uczestniczy 600 poszukiwaczy z całego świata.

 • Mundial w pracy: Nadchodzą emocje w polskich firmach

  ...12 stadionów, 32 reprezentacje, 64 spotkania i… miesiąc wzdychania polskich pracodawców. Dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. I mimo, że w Brazylii nie wystąpi Polska kadra, to kibice mundialu nie odpuszczą. A w naszym kraju ich nie brakuje. W Polsce 88 procent dorosłych Polaków jest zainteresowanych piłką nożną.

 • MoneyGram oficjalnym sponsorem Mistrzostw Europy Mężczyzn w Piłce Ręcznej

  Trwa odliczanie do startu tej prestiżowej imprezy, która po raz pierwszy odbędzie się w Polsce.

 • Byli sportowcy z problemami na rynku pracy. Pracodawcy nie doceniają ich zalet

  Dyscyplina, rzetelność, umiejętność współdziałania i ambicja – to zalety, które byłych sportowców czynią atrakcyjnymi pracownikami na rynku pracy. Mimo to wielu z nich ma problem z odnalezieniem się na nim po zakończeniu kariery sportowej lub po jej przerwaniu, np. przez kontuzję.

 • Wielkie imprezy sportowe zawsze budzą zainteresowanie milionów ludzi na całym świecie. Analitycy od lat starają się oszacować wpływ takich wydarzeń na lokalną i globalną gospodarkę. Warto zastanowić się, jaki wpływ duże imprezy sportowe, takie jak piłkarski mundial, mają na kursy walut.